Dance Dance Dance - kto odpadł z programu? [28.03.2020]

2020-03-29 16:45 EK
Dance Dance Dance 2 odcinek 4
Autor: materiał prasowy

Druga edycja programu Dance Dance Dance niesie ze sobą sporo emocji! Uczestnicy z odcinka na odcinek muszą zmierzyć się z niesamowitymi układami choreograficznymi, które znamy z wielu teledysków. Na ESKA.pl dowiecie, kto musiał pożegnać się z programem w czwartym odcinku tanecznego show.

Dance Dance Dance - kto odpadł z programu? Odpowiedzi na takie pytanie będą poszukiwać z pewnością wszyscy wielbiciele tanecznego show. Program, który cieszy się sporą popularnością dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale również wielu emocji, takich jak wzruszenie, czy też zachwyt. Gwiazdy, które prezentują się przed jurorami w parach, jak i w solówkach, z odcinak na odcinek mają za zadanie jak najlepiej odwzorować układy choreograficzne z najpopularniejszych klipów muzycznych. Pierwszą edycję rozrywkowego show, wygrała popularna para młodych aktorów: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Taka decyzja została podjęta przez wielu telewidzów programu. Komu uda się wygrać kolejną, drugą edycję Dance Dance Dance?

Przypomnijmy, że w lutym 2020 roku na antenie TVP2 ukazała się kolejna odsłona tanecznego show. Już od samego początku, widzowie nie mogą narzekać na brak emocji, które wywołują nie tylko występy uczestników ale również niekiedy uszczypliwe słowa padające z ust jurorów, w których skład wchodzą: Anna Mucha, Ida Nowakowska, a także Robert Kupisz. Poniżej dowiecie się kto odpadł w 4. odcinku Dance Dance Dance.

Uczestnicy komentują przerwany występ Krzyśka Jonkisza

Dance Dance Dance - kto odpadł z programu?

Sobotni odcinek solo Dance Dance Dance przepełniony był różnymi emocjami. Uczestnicy wystąpili w choreografiach do znanych teledysków, m.in.: Rich Girl - Gwen Stefani, Getting Jiggy With It - Will Smith, All Night Long - Lionel Richie oraz Rock Dj - Robbie Williams. W 4. odcinku tanecznego show wyemitowanym 28 marca nie odpadł żaden z uczestników. Punkty, które gwiazdy zdobyły w występach solowych, mają ogromne znaczenie. Najbardziej zagrożonym duetem w tym odcinku, ze względu na małą ilość punktów byli: Rafał i Krzysztof Jonkisz oraz Rafał Mroczek i Przemek Cypriański. Już za tydzień, w sobotę 4 kwietnia gwiazdy zatańczą wspólnie w duetach i niestety któraś para pożegna się z programem.

Najnowsze