Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 4 - kto powinien wystąpić? Lista potencjalnych kandydatów

2021-05-31 12:14

Dance Dance Dance to popularny program z udziałem gwiazd. Niedawno zakończyła się 3. edycja programu, w której wygrały Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Fani wyczekują już czwartej edycji i zastanawiają się, kto mógłbym wziąć w niej udział. Przygotowaliśmy listę gwiazd, które mogłyby sprawdzić się w tym formacie.

Dance Dance Dance stało się jednym z ulubionych programów w Telewizji Polskiej. Widzowie tygodniami obserwują zmagania uczestników na sali treningowej, a następnie ich spektakularne występy na scenie. W trzeciej edycji wprowadzono kilka zmian - zmieniono prowadzących oraz jury. Fanom programu spodobały się te wymiany i mają nadzieję, że całą ekipę zobaczą w czwartym sezonie. Zastanawiają się także, kto w nim wystąpi. Oto kilka gwiazd, które według nas mogłyby sprawdzić się w Dance Dance Dance:

Viki Gabor

Skoro ostatnią edycję wygrała Roksana Węgiel, naturalnym wyborem wydaje się być kolejna zwyciężczyni Eurowizji Junior, czyli Viki Gabor. Nastolatka świetnie czuje się na scenie, a w duszy grają jej przeboje muzyki pop. Z pewnością, podobnie jak Roxie, od początku byłaby jedną z faworytek do zgarnięcia trofeum.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz

Młode małżeństwo cieszyło się dużą popularnością w ostatnim czasie. Oboje mają doświadczenie w programach telewizyjnych. Dodatkowo to pełne energii osoby, które przeniosłyby swój pozytywizm na parkiet. Widzowie mogliby także zobaczyć jak wygląda ich relacja po narodzinach córeczki.

Antek Królikowski i Joanna Opozda

To jedna z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Zarówno Antek, jak i Joanna, brali już udział w konkurencyjnym programie Taniec z gwiazdami. Wielu widzów chciałoby jednak zobaczyć w ich na scenie w duecie. Kolorowa prasa z pewnością żyłaby ich udziałem w Dance Dance Dance.

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan

Choć nie prowadzą już razem Koła Fortuny, zapamiętanie zostali jako ikoniczny duet. W ostatnim czasie Izabella pojawiała się także w programie Jaka to melodia. Zawsze wypowiadali się o sobie z szacunkiem i sympatią. Dla Rafała Brzozowskiego byłoby to kolejny wyzwanie po Eurowizji 2021, a dla Krzan pierwszy udział w tego typu show.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska to gwiazda, którą mogliśmy oglądać już w wielu programach rozrywkowych. Nic dziwnego, ponieważ jest wszechstronnie utalentowana. Lata temu prawie wygrała 10. edycję Tańca z gwiazdami i pozostał niedosyt. Udział w Dance Dance Dance byłby okazją do zdobycia nagrody. Nie ma wątpliwości, że Natasza byłaby faworytką do wygranej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE