Dance Dance Dance 4.04.2020 - co się wydarzyło? Czy ktoś odpadł?

2020-04-05 10:42
Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Ta szczególna edycja Dance Dance Dance powoli dobiega końca. Z powodu pandemii koronawirusa Telewizja Polska musiała wprowadzić bardzo duże zmiany w emisji programu, a w sobotę 4 kwietnia widzowie obejrzeli pierwszą część ostatniego z odcinków, które udało się nagrać. Tym razem na parkiecie mogliśmy zobaczyć występy par w duetach.

Dance Dance Dance 4.04.2020 - co się wydarzyło? Czy ktoś odpadł w tym odcinku programu? Na ten odcinek programu tanecznego Telewizji Polskiej fani z pewnością czekali jeszcze bardziej niż zwykle. Wszystko za sprawą małego skandalu, który wybuchł tydzień temu - Krzysztof Jonkisz nie dokończył swojego występu, który przerwał w trakcie, i, ku zdziwieniu jury i publiczności, zszedł ze sceny! Tydzień później na braci Jonkisz spadło bardzo trudne zadanie, aby podnieść się po tej wpadce i znów pokazać, że stać ich na bardzo dużo. Podczas prób bracia mówili, że jest im ciężko i ten odcinek będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem. To jednak nie jedyne emocje, które pojawiły się w tym odcinku! Anna Mucha, która w tej edycji Dance Dance Dance zasłynęła z ciętego języka i ostrych wypowiedzi, rozpłakała się po występie Fit Lovers! Wzruszona jurorka nie kryła podziwu dla ich zdolności tanecznych.

Dance Dance Dance 4.04.2020 - co się wydarzyło? Czy ktoś odpadł z programu?

Parą, która rozpoczęła zmagania w tym odcinku, byli Ania i Mateusz. Zatańczyli do piosenki Lose control i ponownie wzbudzili zachwyt jurorów. Para otrzymała od wszystkich po 9 punktów. Jako drudzy na scenie pojawili się Rafał i Przemek, którzy zatańczyli do utworu Scream and shout. Energia na scenie udzieliła się także jurorom, a chłopaki dostali łącznie taką samą liczbę punktów jak Ania i Mateusz. Później przyszła kolei na Pamelę i Mateusza. Ich choreografia do piosenki Let it go poruszyła zwłaszcza Annę Muchę, która nie mogła powstrzymać łez. Fit Lovers otrzymali za swój występ aż 29 punktów! Jako ostatni zatańczyli Rafał i Krzysztof, którzy zdecydowanie podnieśli się po zeszłotygodniowej wpadce. Za taniec do piosenki Shake a Tail Feather zgarnęli 24 punkty. Łączna punktacja obecnie wygląda następująco:

  • Ania i Mateusz: 77,5 pkt,
  • Pamela i Mateusz: 73 pkt.
  • Rafał i Przemek oraz Rafał i Krzysiek: 64,5 pkt.
Dance Dance Dance: bracia Jonkisz mają problemy podczas próby

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze