Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zasłużyły na wygraną? [GŁOSOWANIE]

2021-05-17 11:31

Dance Dance Dance 3 dobiegło końca. Po kilku tygodniach wysiłku i spektakularnych występów wybrano zwyciężczynie programu. Trzecią edycję show wygrały Roksana Węgiej i Oliwia Górniak. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czy zwyciężczyni Eurowizji Junior oraz jej przyjaciółka zasługiwały na wygraną? Oddaj głos w naszej ankiecie.

Dance Dance Dance ma już zwycięzców! Trzecią edycją słynnego tanecznego show TVP wygrała młoda piosenkarka Roksana Węgiel. która w programie w brała udział razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak. W finałowym odcinku Roxie wykonała choreografię do piosenki Thriller Michaela Jacksona. Z kolei Oliwia zaprezentowała taniec w rytm piosenki Le Freak, którą śpiewa CHIC. Obie uczestniczki zostały wychwalone przez jurorów. Roksana miała według nich zrobić ogromny postęp i stała się prawdziwą artystką. Z kolei Oliwia miała otworzyć sobie drzwi do kariery tancerki. Ida Nowakowska przyznała, że gdyby miała teatr to dałaby jej pracę. Widać więc, że członkowie jury nie wieli wątpliwości, że to nastolatki powinny wygrać. Tak samo zdecydowali widzowie. W głosowaniu SMS to właśnie Roxie i Oliwia Górniak zdobyły więcej głosów.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!

Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zasługiwały na wygraną?

O tym, kto powinien wygrać Dance Dance Dance 3 dyskusje trwają od tygodni. Początkowo internauci uważali, że nagroda przypadnie Damianowi Kordasowi i Oli Nowak, jednak para odpadła z programu w półfinale. W finale Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zmierzyły się ze Stanisławem Karpielem-Bułecką oraz i Anną Matysiak. Choć wiele osób ucieszyło się z wygranej Oliwii i Roxie, niektórzy byli zawiedzeni wynikiem. Uważali, że to zbyt oczywisty wynik. Wyróżniają także, że Staszek i Ania zrobili większe postępy. Jakie jest wasze zdanie? Odpowiedzcie w ankiecie poniżej:

Sonda
Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zasługiwały na wygraną?

Dance Dance Dance - kto wygrał poprzednie edycje?

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak to trzecie zwyciężczynie programu Dance Dance Dance. W pierwszej edycji nagroda trafiła do Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Z kolei w drugiej edycji triumfowali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers.