Dance Dance Dance 3 - te gwiazdy znalazły się w finale! Kto z nich wygra program?

2021-05-15 15:06
Dance Dance Dance
Autor: TVP

Półfinał trzeciej edycji Dance Dance Dance był niezwykle intrygujący! W siódmym odcinku roztańczonego show nie brakowało emocjonujących momentów i chwil, w których trudno było opanować łzy wzruszenia. Które gwiazdy zobaczymy w finałowym odcinku Dance Dance Dance 3? Lista finalistów widnieje poniżej!

Dance Dance Dance 3 powoli dobiega końca! Za nami półfinałowy, przedostatni odcinek roztańczonego show, które dotrzymywał nam towarzystwa od dobrych kilku miesięcy. Wisienka na torcie, czyli odcinek finałowy zbliża się wielkimi krokami. Po wystąpieniach w półfinale dowiedzieliśmy się już, jakie gwiazdy pojawiają się w finale Dance Dance Dance 3. W trakcie ostatniego odcinka widzowie musieli pożegnać się z Olą Nowak oraz Damianem Kordasem. Decyzja, która zapadła w programie sprawiła oczywiście, że tych gwiazd nie zobaczymy już w finałowym odcinku, a co za tym idzie? Konkurencja maleje! Której gwiazdy zawalczą o zwycięstwo i gwarantowane nagrodę w trzeciej edycji roztańczonego programu Dance Dance Dance? To właśnie niżej wspomniane gwiazdy starannie i płynnie z odcinka na odcinek pracowali na miejsce w finale. Już lada moment to właśnie te gwiazdy będą rywalizować o pierwsze miejsce i ktoś z nich udowodni, że zwycięzca może być tylko jeden!

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?

Dance Dance Dance 3 - kto w finale?

Dance Dance Dance 3 powoli dobiega końca. W finałowym odcinku roztańczonego programu zobaczymy gwiazdy takie jak:

  • Roksana Węgiel
  • Oliwia Górniak 
  • Anna Matysiak
  • Stanisław Karpiel-Bułecka
Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze