Dance Dance Dance 26.03.2021 - Roksana Węgiel MOCNIEJSZA po surowej ocenie Egurroli?

Dance Dance Dance 26.03.2021 - Roksana Węgiel będzie płakać? Co się wydarzy się w odcinku?
Autor: TVP Dance Dance Dance 26.03.2021 - Roksana Węgiel będzie płakać? Co się wydarzy się w odcinku?

Dance Dance Dance 26.03.2021 to kolejna dawka emocji z udziałem popularnych gwiazd. Nie zabraknie wzruszeń, pierwszych siniaków, radości, ale przede wszystkim zapierających dech w piersiach choreografii. Poznajcie pierwsze szczegóły związane z drugim odcinkiem Dance Dance Dance.

Dance Dance Dance 26.03.2021 - Roksana Węgiel ponownie będzie poruszona surową oceną Agustina Egurroli? Czy jednak po premierowym odcinku Dance Dance Dance podniosła się i udowodniła, że stać ją na dużo lepszy taniec? Drugi odcinek Dance Dance Dance 2021 to kolejna dawka muzyczno-tanecznych emocji z udziałem popularnych gwiazd. Uczestnicy Dance Dance Dance 3 tym razem mieli trudniej, a co za tym idzie dla widzów było dużo ciekawiej. Uczestnicy wykonali choreografie do znanych, radiowych hitów. Wybrzmiał m.in. megahit I Like It od Cardi B, Gangnam Style od PSY, Hung Up, za które odpowiada Madonna, czy Chained To The Rhytm od Katy Perry i Skipa Marley'a. Bądźcie czujni, bo na ESKA.pl, jako pierwsi poznacie kolejne szczegóły dotyczące Dance Dance Dance!

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu

Dance Dance Dance 26.03.2021 - co się wydarzy?

Dance Dance Dance 3 to od pierwszego odcinka łzy, radość, ale niestety również kontuzje. Doskonale pamiętamy, gdy na samym starcie faworytka Dance Dance Dance doznała kontuzji i jej występ stał pod znakiem zapytania. Emocje udzieliły się internautom po tym, gdy Agustin Egurrola surowo ocenił występ Roksany Węgiel. Jej płacz poruszył największego twardziela! Co się wydarzy w drugim odcinku? Ktoś, kto uzyska najmniejszą liczbę punktów odpadnie i pożegna się z show. Najbardziej do pracy musiały się wziąć pary:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy

To właśnie te pary uzyskały najmniejszą liczbę punktów, czego dowodem jest poniższa tabela.

Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ
Autor: TVP Stream / DANCE DANCE DANCE Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ

Dance Dance Dance 26.03.2021 już od godziny 20:35 na antenie TVP2. Śledźcie losy uczestników na ESKA.pl. 

Najnowsze