Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 2021 - KTO ODPADŁ w 5. odcinku? Kto został i walczy o półfinał?

2021-04-24 21:57

W marcu 2021 roku wystartowała trzecia edycja Dance Dance Dance, tanecznego show Telewizji Polskiej. Tym razem swoje taneczne umiejętności postanowili zaprezentować: Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Damian Kordas i Ola Nowak, Olga Łasak i Paweł Cieślak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Za nami kolejny, piąty już odcinek edycji. Kto odpadł?

Dance Dance Dance 24.04.2021 - kto odpadł w 5. odcinku? Dance Dance Dance to program Telewizji Polskiej, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. W każdej edycji show udział bierze sześć gwiazdorskich par, które mają za zadanie, jak najlepiej odtworzyć choreografie z teledysków najpopularniejszych gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. W pierwszej edycji programu najlepsi okazali się Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, natomiast w drugiej triumfowali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. W trzeciej edycji hitu w pojedynku o zwycięstwo pozostali: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak oraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin. W piątym odcinku odsłony wszyscy dali z siebie wszystko, ale niestety jedna z par musiała opuścić program. Kto tym razem pożegnał się z show TVP?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Dance Dance Dance 2021 - KTO ODPADŁ w 5. odcinku?

W piątym odcinku Dance Dance Dance Roksana i Oliwia zatańczyły do piosenki Get On Your Feet, Ola i Damian dali z siebie wszystko, tańcząc do utworu Beauty & The Beast, Marta i Paweł zaprezentowali swoje taneczne umiejętności w rytm numeru Push It, natomiast Ania i Staszek pokazali ogrom emocji w piosence What About Us. W odcinku nie mogło zabraknąć również występów solowych. Paweł zatańczył do I'm Still Standing, Ola do Shake It Off, Roksana do najpopularniejszych hitów Britney Spears, natomiast Staszek - do Greased Lightning. Niestety w piątym odcinku jedna z par musiała pożegnać się z programem. Najmniejszą ilość punktów otrzymali Paweł Bodzianny i Marta Paszkin i to właśnie oni odpadli z programu. Już w najbliższym odcinku Dance Dance Dance o półfinał walczyć będą Roksana i Oliwia, Ola i Damian oraz Ania i Staszek.