Damian Kordas zwiedził Dominikanę. Opowiedział nam o swoich odczuciach [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-02-29 10:55 RW
Damian Kordas zwiedza Dominikanę. Tak minął mu dzień na ESKA Odwołuje ZImę!
Autor: Piotr Bukowski

Za nami kolejny owocny dzień podczas ESKA Odwołuje Zimę 2020! W piątek, 28 lutego, wybraliśmy się na długą, ale odkrywczą wycieczkę, w czasie której mogliśmy zobaczyć, jak wygląda Dominikana od drugiej strony. Jak mijał dzień Damianowi Kordasowi? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Damian Kordas ma za sobą kolejny bardzo owocny dzień w słonecznym kraju położonym na przepięknej wyspie. Po wspólnych tańcach z Olą Kot i odpoczynku przyszedł czas na zwiedzanie i odkrycie Dominikany od drugiej strony. Wspólnie z organizatorem Rico Travel po drodze odwiedziliśmy fabrykę cygar. Następnie wybraliśmy się do miasta Higuey położonego 46 kilometrów od Punta Cana, czyli miejsca, w którym stacjonujemy. Tam dowiedzieliśmy się, jak wygląda biedniejsza strona Dominikany oraz co sprzedawane jest na lokalnym targowisku. Odwiedziliśmy również Marię, gospodynię jednej z posiadłości, która poczęstowała nas świeżymi produktami własnej uprawy. Po tych ekscytujących chwilach pojechaliśmy do Juanillo, gdzie znajduje się jedna z najbardziej ekskluzywnych plaż na świecie. Mowa o całym ośrodku Cap Cana Maria. Nie jest ona otwarta codziennie, a wstęp mają tylko osoby które opłacą bilet oraz mieszkańcy. 

Damian Kordas - ESKA Odwołuje Zimę 2020

Doświadczenie i wiedza Damiana Kordasa była bardzo niezbędna podczas dzisiejszego spotkania. Oprócz tego, że świetnie gotuje okazuje się, że doskonale wie, jakie rośliny są w stanie uśmierzyć ból. Damian w pewnym momencie na spaloną słońcem skórę zaczął smarować się aloesem. Co działo się w czasie naszej podróży? Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej.

Najnowsze