Dominikana od góry! Tak wygląda miejsce, w którym ESKA Odwołuje Zimę 2020!

2020-02-28 13:39 RW
Dominikana od góry! Tak wygląda hotel, w którym jesteśmy na ESKA Odwołuje Zimę 2020!
Autor: Maciej Łuczyński Dominikana od góry! Tak wygląda hotel, w którym jesteśmy na ESKA Odwołuje Zimę 2020!

Dominikana to przepiękny kraj, w którym można się zakochać od pierwszych chwil pobytu. Ekipa ESKA Odwołuje Zimę zatrzymała się w malowniczej Punta Cana. Jak wygląda to miejsce od góry? Przekonajcie się oglądając wideo - na ESKA.pl!

Zielone tereny, długa plaża, lazurowa woda, a także wszechobecne palmy - Dominikana urzeka, dlatego też właśnie tu ESKA Odwołuje Zimę! Razem z nami słuchacze Radia ESKA i gwiazdy. Bawi się i odwołuje zimę w Polsce między innymi Roksana Węgiel, Myku z Suchara Codziennego oraz Damian Kordas. Każdy z nich jest pod wrażeniem zapierających dech widoków i klimatu panującego w Punta Cana. 

Dominikana od góry - wideo

Dominikana to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, ale również najważniejsze miejsce na mapie w 2020 roku. Największe wrażenie robią rajskie plaże, krystalicznie czysta woda, a także lasy równikowe. Będąc na Dominikanie trzeba się przygotować na niezapomniane przeżycia kulinarne. W szczególności najlepiej smakują tu dojrzewające w mocnym słońcu owoce. Zobaczcie sami okolicę, w której robimy pozytywne zamieszanie, w czasie ESKA Odwołuje Zimę!

Najnowsze