Damian Graf - wiek, dzik, mma, dziewczyna, wzrost, instagram

2022-07-05 10:33
Damian Graf -- wiek, dzik, mma, dziewczyna, wzrost, instagram
Autor: screen z filmu Damian Dzik Graf nie zawalczy na PRIME 2 KONFERENCJA na kanale BRAJAN NEWS Damian Graf

Damian Graf jeden z uczestników 10. edycji reality show Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Odkąd tylko dołączył do programu zyskał sympatię widzów ze względu za swoje nietuzinkowe poczucie humoru. 9 lipca miał wziąć udział w Prime MMA 2. Kim jest Damian Graf i dlaczego jednak nie zawalczy podczas gali? Oto najważniejsze informacje na temat uczestnika Warsaw Shore.

Damian Graf - wiek, mma, wzrost, dziewczyna, Instagram - to najczęściej wyszukiwane przez internautów informacje na temat uczestnika 10. edycji Warsaw Shore Ekipa z Warszawy. Młody mężczyzna, nazywany w programie Dzikiem, cieszy się imponująco dużym gronem fanów, które z każdym dniem rośnie. Skąd taka sympatia do telewizyjnej gwiazdy? Damian szybko zyskał sympatię widzów ze względu za swój wyjątkowy charakter i poczucie humoru, które chwyciły za serca fanów Ekipy z Warszawy z całej polski. Kim jest Damian Graf? W artykule znajdziesz najczęściej wyszukiwane informacje na temat mężczyzny.

Stifler - FAME MMA, wzrost, waga, Popek, Warsaw Shore, tatuaż, dziewczyna, Insta

Stifler przed walką na gali Prime Show MMA

Damian Graf - wiek

Damian Graf urodził się 15 czerwca 1997 roku. W tym roku obchodził więc swoje 25. urodziny.

Damian Graf - MMA

Gwiazdor Ekipy z Warszawy miał zawalczyć podczas Prime Show MMA 2: Kosmos i stoczyć walkę z Maciejem Ratajem, z którym jest w realnym konflikcie. Ze względu na kontuzje typową dla przedstawicieli sportów walki - czyli złamania Bennetta, musiał jednak zrezygnować z udziału w wydarzeniu.

Damian Graf - wzrost

Na złość zaciekawionym internautom w internecie nie ma oficjalnej informacji na temat wzrostu Damiana Grafa. Jednak oglądając go w Warsaw można śmiało stwierdzić, że jest całkiem wysoki!

Sonda
Oglądasz Warsaw Shore?

Damian Graf - dziewczyna

Na Instagramie Damiana widnieją liczne zdjęcia z piękną blondynką, która zdaje się być jego stałą partnerką. Dzik nie oznacza jej jednak na zdjęciach, dlatego nie wiadomo kim jest tajemnicza dziewczyna.

Damian Graf - Instagram

Damian prowadzi profil na Instagramie. Jego nazwa to @dzik_ws. Konto Damiana jest jednak prywatne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze