Daj To Głośniej - piosenka Dobrze większym HITEM od Mama Ostrzegała?

2020-02-15 18:07 MK
Daj To Głośniej
Autor: YouTube/DAJ TO GŁOŚNIEJ

Po świetnie przyjętym przez publiczność kawałku Mama Ostrzegała, zespół Daj To Głośniej nie zwalnia tempa. Grupa, która szturmem wdarła się na listy przebojów w 2019 roku, zaprezentowała swój najnowszy singiel, zatytułowany Dobrze. No właśnie - jest dobrze czy jeszcze lepiej niż w przypadku Mama ostrzegała? Piosenka dostępna już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj koniecznie!

Daj To Głośniej - nowa piosenka zespołu jest już dostępna! Po tym, jak w lipcu 2019 roku utwór Mama Ostrzegała spotkał się z doskonałym przyjęciem ze strony internautów, wiele osób wyczekiwało kolejnego singla grupy, nagrywającego muzykę z gatunku folk disco. Skoczna muzyka oraz prosty tekst - to okazało się w ich przypadku przepisem na sukces. Do dzisiaj, oficjalny teledysk zrealizowany do Mama ostrzegała, odtworzono już ponad 100 milionów razy. Czy Dobrze osiągnie równie wielki sukces?

Dobrze to tytuł kolejnego utworu, który zaprezentowali członkowie zespołu Daj To Głośniej. Również i tym razem nie zabrakło wpadającej w ucho melodii i łatwo przyswajalnego tekstu. - Tak mi jest dobrze, z Tobą mi dobrze, a moje serce chciało więcej - śpiewa w najnowszym kawałku wokalistka grupy - Emilia Sanecka, którą widzowie Telewizji Polskiej mogli zobaczyć w pierwszym odcinku specjalnego wydania Szansy na Sukces.

Daj To Głośniej - nowa piosenka Dobrze

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów zespołu Daj To Głośniej jest taka, że w 2020 roku usłyszą oni od nich wiele nowości. Pierwszym z numerów, jakie mają ukazać się do końca tego roku, jest piosenka Dobrze. W zaledwie jeden dzień, oficjalne wideo przekroczyło ponad 100 tysięcy odsłon. Czy i tym razem grupie uda przekroczyć się próg 100 milionów wyświetleń?

Najnowsze