Dagny oczarowała nowym albumem! Pierwsza część płyty Strangers / Lovers idealna na lato!

2020-05-25 15:51 RW
Dagny oczarowała nowym albumem! Pierwsza część płyty Strangers / Lovers idealna na lato!
Autor: Sandrine And Michael / Universal Music Poland / materiał prasowy Dagny oczarowała nowym albumem! Pierwsza część płyty Strangers / Lovers idealna na lato!

Na początku maja norweska gwiazda pop - Dagny zaprezentowała singiel Somebody. Zapowiedziała wydanie debiutanckiego albumu, który ukazał się w dwóch częściach. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2020: Dagny Norvoll Sandvik po napisaniu ponad 250 piosenek, weszła do Livingroom Studios w Oslo jesienią 2019, by skończyć pracę nad debiutanckim albumem. Artystka wreszcie jest gotowa do podzielenia się swoim wymarzonym dzieckiem z całym światem. Do serwisów streamingowych trafiła pierwsza część albumu Strangers / Lovers, sześć utworów pod szyldem Side A. Premiera Side B odbędzie się we wrześniu tego roku.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dagny - nowa płyta Strangers / Lovers

Strona A albumu Strangers / Lovers opowiada o początkowych etapach relacji, rozpoczynając się singlem Come Over, który Dagny opisuje jako meet & greet. Strona B opisze rozpad relacji i co dzieje się po rozstaniu. Producencko i kompozytorsko artystkę wsparli m.in. Rat City, Jeppe London Bilsby, Celine Svanbäck i Mich "Cutfather" Hedin Hansen. Producentem wykonawczym wydawnictwa jest gitarzysta Thomas Kongshavn.

Dagny - Strangers / Lovers: Side A – tracklista:

  1. Come Over
  2. Somebody
  3. Paris
  4. Let Me Cry
  5. Coulda Woulda Shoulda
  6. Tension
Najnowsze