Viki Gabor - nowa piosenka szybciej, niż myśleliśmy. Gwiazda nie zwalnia tempa!

2020-05-24 17:09 MK
Viki Gabor
Autor: Universal Music Poland

Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 nie zwalnia tempa. Viki Gabor całkiem niedawno wypuściła swój anglojęzyczny singiel Gateway, a za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o premierze kolejnego, wcześniej niepublikowanego kawałka. Piosenka ukaże się na wyjątkowym wydawnictwie! Więcej na ESKA.pl.

Viki Gabor - nowa piosenka młodej wokalistki pojawi się szybciej, niż ktokolwiek przypuszczał. Po historycznym zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, Wiktoria stała się jedną z największych nastoletnich gwiazd. Rzesza fanów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie z niecierpliwością wyczekuje jej nowych projektów. Pod koniec kwietnia, Viki Gabor zaprezentowała swoim słuchaczom najnowszy singiel Geteway wraz z teledyskiem, który kręcony był dokładnie w tym samym miejscu, w którym wspólny klip do Telephone zrealizowały Lady Gaga z Beyonce. Wideo wygenerowało już ponad trzy miliony wyświetleń, co jest świetnym wynikiem.

Dla wszystkich spragnionych nowości od Viki Gabor mamy dobrą wiadomość. W rozmowie z Hanczakiem z Radia ESKA, młoda gwiazda poinformowała, że pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, którego premiera powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku. Artystka przyznała też, że w tworzeniu utworów pomaga jej siostra. Jak się okazuje, nowa piosenka Viki Gabor będzie miała swoją premierę jeszcze w maju. Co najważniejsze, dochód ze sprzedaży płyty, na której się znajdzie premierowy numer, zostanie przekazany na dziecięce szpitale.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - nowa piosenka

Po takich hitach jak Superhero, Ramie w ramię i Geteway, przyszedł czas na kolejną piosenkę. Na ESKA.pl pisaliśmy o tym, że w poniedziałek 25 maja w sieci sklepów Biedronka pojawi się wyjątkowy album z piosenkami gwiazd programu The Voice Kids. Za pośrednictwem Instagrama, Viki Gabor poinformowała, że wydawnictwo wzbogacone będzie o jej nowy numer, którego nie słyszał jeszcze nikt. Album powstał we współpracy Biedronki i Rzecznika Praw Dziecka. Dochód zostanie przekazany na cel charytatywny.

Najnowsze