Carrefour Express

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Zakupy

Czy Żabka i Carrefour Express są dzisiaj otwarte? Od której do której godziny czynne 25-26.12.2023??

2023-12-25 6:00

Boże Narodzenie to ważne święto w naszym kraju i z tego powodu większość sklepów jest zamknięta. Istnieje jednak możliwość, że nie wszyscy zdążyli zrobić zakupy wcześniej. Niektórzy z pewnością liczą na to, że Żabka i Carrefour Express przyjmą klientów. Czy faktycznie tak będzie? W jakich godzinach sklepy mają być otwarte?

Boże Narodzenie to okazja do odpoczynku czy spotkania z rodzinami i przyjaciółmi. Bliscy spotykają się, aby złożyć sobie życzenia, wręczyć prezenty i miło spędzić wspólny czas. Niemal każdy jednak przygotowuje uroczysty obiad, który zadowoli domowników i gości. Przed świętami Polacy tłumnie ruszają na duże zakupy, które pozwolą im przyrządzić popisowe pyszności. Z pewnością znajdą się jednak osoby, które nie zdążyły zrobić zakupów lub zapomniały kupić ważnych produktów. W przypadku niedziel niehandlowych zawsze może skorzystać z usług sklepów Żabka i Carrefour Express. Czy w poniedziałek 25 grudnia i wtorek 26 grudnia 2023 roku będą mogli bez problemu zrobić tam zakupy?

Życzenia na święta 2023 - piękne, wzruszające, szczere i oryginalne. Życzenia dla każdego

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Żabka - czy jest otwarta w Boże Narodzenie?

Żabka to sklep franczyzowy, a to oznacza, że zakaz handlu go nie obowiązuje. Jest jeden warunek - za kasą musi stanąć właściciel lokalu. W zwiazku z tym godziny otwarcia sklepów 25 i 26 grudnia zależą od właściciela konkretnej Żabki. Zazwyczaj zakupy można zrobić od 9:00 do nawet 20:00. Warto jednak dopytać o szczególy w sklepie, który mamy najbliżej.

Carrefour - czy jest otwarty w Boże Narodzenie?

W przypadku Carrefoura sytuacja wygląda podobnie. 25 i 26 grudnia duże markety Carrefour będą zamknięte. Będzie można jednak skorzystać z usług mniejszych sklepów - Carrefour Express. Podobnie jak Żabka są to sklepy franczyzowe. Godziny otwarcia zależą od konkretnego miejsca.