Czy Roksana Węgiel ZNA hity Dody i Mandaryny? Możecie się zdziwić!

2022-08-22 15:41
Roksana Węgiel
Autor: ESKA//AKPA

W przyszłym roku Roksana Węgiel kończy 18 lat. Jak można łatwo policzyć, wokalistka urodziła się w 2005 roku. Wówczas na listach przebojów królowały między innymi Doda, Mandaryna oraz Madonna. Czy reprezentantka młodego pokolenia polskich gwiazd zna największe hity z roku jej urodzenia? Sprawdziliśmy!

Znacie Ev'ry Night? Ten okrzyk Mandaryny z 2005 roku na stałe zapisał się na kartach historii współczesnej popkultury. Ponad 17 lat temu na listach przebojów rządziła nie tylko określana mianem królowej dance żona Michała Wiśniewskiego, ale również odnosząca coraz większe sukcesy Doda i królowa popu Madonna, która powróciła z hitowym albumem Confessions On A Dance Floor. Świat szalał też na punkcie rosyjskiego duetu t.A.T.u, 13-letniej śpiewającej sensacji Amy Diamond i... szalonej żaby! W tym roku na świat przyszła też Roksana Węgiel, o której 13 lat później usłyszała cała Polska. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dobrze (i czy w ogóle!) Roxie zna największe hity z roku swojego urodzenia. Będziecie zaskoczeni!

Pogo na koncercie Roksany Węgiel. Artystka była zachwycona!

Sonda
Słuchasz starych hitów?

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Czy Roxie zna Ev'ry Night? Która z artystek kojarzy jej się z 2005 rokiem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie, oglądając nasz materiał z artystką. Tylko u nas dowiecie się też, że Telewizja Polska nie wyemitowała jednego z występów gwiazdy w The Voice Kids. To wielkie zaskoczenie!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Posłuchaj wywiadów z gwiazdami - "Gość Radio ESKA" - zapraszamy.

Listen to "Doda gościem Radia ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze