Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Czy Roksana Węgiel wydaje na głupoty? To wyznanie 19-latki może was mocno zaskoczyć!

2024-04-11 14:28

Roksana Węgiel nie ukrywa, że pierwszy milion zarobiła jeszcze przed osiemnastką. Artystka może pochwalić się nie tylko zadowalającą sprzedażą płyt, ale i wieloma kampaniami. Czy jest jednak oszczędna? Tylko u nas gwiazda zdradziła, jak to wygląda u niej z wydawaniem pieniędzy. Padło konkretne wyznanie!

Zarobki Roksany Węgiel nie są w pełni znane, jednak nie jest żadną tajemnicą, że piosenkarka należy do grona najbardziej opłacalnych gwiazd polskiej branży muzycznej. W rozmowie z Żurnalistą Roxie wyznała, że pierwszy milion zarobiła jeszcze przed osiemnastką, a w chwili, gdy jest już pełnoletnia, całe wynagrodzenie spływa na jej konto. W czerwcu 2022 roku magazyn "Forbes Women" umieścił ją na 18. miejscu w rankingu "100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022", szacując jej wartość rynkową na - uwaga - 94 miliony złotych. Do tej pory nie było jednak wiadomo, jakim typem osoby jest gwiazda, jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy. Tylko u nas Roxie wyznała, że owszem - ma szacunek do ciężko zarobionych pieniądzy, jednak z pewnością nie można powiedzieć o niej, iż oszczędza.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Roksana Węgiel o zarobkach

Roxie doskonale wie, jak ciężko musi pracować, by żyć w luksusie. Gwiazda nie ukrywa jednak, że mimo iż posiada szacunek do pieniędzy, zdarza się jej "wydawać na głupoty".

Różnie to bywa. Mam szacunek do pieniądza, oczywiście, ale wydaję czasami na rzeczy, które nie są mi do końca potrzebne, bez których mogłabym spokojnie żyć, ale też trzeba czasami sobie samemu jakiś prezent sprawić - powiedziała.

Co jeszcze zdradziła nam Roxie? Zobaczcie, jak wspólnie z piosenkarką OBALAMY MITY na jej temat!