McDonald

i

Autor: Canva

Wielkanoc 2024

Czy McDonalds jest otwarty 1.04.2024? Czy w Poniedziałek Wielkanocny czynny?

2024-04-01 14:38

Restauracja pod złotymi łukami, to miejsce uwielbiane nie tylko przez najmłodszych, ale także osoby wracające ze świąt. Warto jednak pamiętać, że Lany Poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, podczas którego większość sklepów jest zamknięta. Podobnie jest w przypadku restauracji. Czy dotyczy do też sieci fast foodów McDonald? Czy 1 kwietnia 2024 McDonald będzie otwarty? Jeśli tak, to w jakich godzinach? Sprawdziliśmy!

Czy McDonalds jest otwarty 1 kwietnia 2024? Do której godziny McDonald w Poniedziałek Wielkanocny czynny? To pytania, które zadaje sobie naprawdę sporo osób. Ze względu na wyjątkowy czas w roku, czyli święta wielkanocne, większość sklepów jest w tym czasie zamknięta. Zakupy można zrobić jedynie w małych, osiedlowych sklepikach, w których za ladą stoi właściciel. Jednak fani fast foodów liczą na to, że 1 kwietnia ich ulubiona restauracja również będzie otwarta. Po tradycyjnych, świątecznych potrawach, które gościły na stołach w Wielkanoc 2024, wiele osób marzy o tym, by zjeść ulubioną. McDonald otwarty 1.04.2024 to również świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wracają ze świąt do swoich domów i chcieliby zjeść coś smacznego w trakcie podróży.

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

McDonald - 1 kwietnia 2024

Lany Poniedziałek 2024 jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W związku z tym większość sklepów jest nieczynna. Jednak w przypadku restauracji pod złotymi łukami sprawa wygląda nieco inaczej. Część franczyzobiorczów może zdecydować się na zamknięcie placówek na cały okres świąt. Jednak większość właścicieli otwiera McDonald. W Poniedziałek Wielkanocny 2024 najczęściej będą czynne te punkty, które pracują 24 godziny na dobę. Ulubioną kanapkę będzie można również kupić w restauracji pod złotymi łukami przy autostradach oraz na dworcach kolejowych.

McDonald - do której godziny jest otwarty w Lany Poniedziałek 2024?

Choć w Poniedziałek Wielkanocny spora część restauracji pod złotymi łukami będzie otwarta, to godziny otwarcia i zamknięcia McDonald 1 kwietnia 2024 mogą nieco różnić się od tych standardowych. Szczególnie w przypadku miejsc zlokalizowanych w galeriach handlowych. Część restauracji będzie otwarta nieco krócej, niż zwykle. O tym, czy i w jakich godzinach restauracja będzie czynna, decyduje właściciel poszczególnej placówki. Jedne miejsca otwarte będą od 8:00 do 23:00. Inne z kolei od 11:00 do północy, a jeszcze inne otworzą się dla klientów od 9:00 nawet do 2:00 w nocy. Najlepiej sprawdzić je na stronie internetowej sieci McDonald's w zakładce Restauracje i tam wybrać interesującą nas konkretnie restaurację.