Czy Justin Bieber umie śpiewać? Ten filmik daje ostateczną odpowiedź [VIDEO]

2017-06-09 17:09
Czy Justin Bieber umie śpiewać? Ten filmik daje ostateczną odpowiedź
Autor: fot. East News Czy Justin Bieber umie śpiewać? Ten filmik daje ostateczną odpowiedź

Dyskusja na temat wokalnych umiejętności Justina Biebera trwa od samego początku jego kariery. Nagranie z milionami wyświetleń pozwoli wam w końcu zdecydować, czy Justin Bieber umie śpiewać, czy nie.

Justin Bieber to jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej kontrowersyjnych wokalistów na całym świecie. Nie ma bowiem chyba osoby, która by nie ma opinii na temat wizerunku jak i umiejętności tego młodego artysty. Czy Justin Bieber umie dobrze śpiewać? Odpowiedź na to pytanie dla wielu ludzi nie jest wcale taka oczywista. Jedna z wiernych Beliebers postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i jednym filmikiem raz na zawsze uciąć dyskusje internautów na ten temat.

Justin Bieber: potrafi dobrze śpiewać czy fałszuje?

To oczywiste, że każdemu piosenkarzowi zdarzają się lepsze i gorsze występy. Youtuberka postanowiła jednak zebrać w jednym miejscu 5 swoich zdaniem najlepszych wykonów na żywo Justina Biebera. Jej zdaniem one  ostatecznie potwierdzają, że autor hitu Sorry dobrze brzmi nie tylko na płycie i w czasie występów z playbacku. A co wy sądzicie na ten temat?

 

Mimo międzynarodowej sławy, Justin Bieber jest tak naprawdę normalnym facetem i może wdawać się w konflikty czy wyzłośliwiać wobec rywali. Jego historię nie tylko od najlepszej strony ukazuje film Justin Bieber: Always Believing do oglądania online na eskaGO!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze