Czy 29 stycznia jest niedziela handlowa? Gdzie można zrobić zakupy?

2023-01-25 12:57
Czy 29 stycznia jest niedziela handlowa? Gdzie można zrobić zakupy?
Autor: CANVA

W 2023 roku pierwsza niedziela bez zakazu handlu jest jeszcze przed nami. Choć minął prawie miesiąc, jak dotąd nie było szansy udania się do galerii handlowych czy supermarketów, podczas tego dnia tygodnia. Sprawdziliśmy, czy 29 stycznia jest niedziela handlowa? W jakich miejscach można zrobić zakupy?

Czy 29 stycznia jest niedziela handlowa? Gdzie można zrobić zakupy? Na niedzielny shopping zawzięcie czekają miliony Polaków. W końcu znaczna część nie ma czasu - czy najzwyczajniej w świecie siły - na chodzenie po sklepach po pracy, studiach lub szkole. Wobec tego liczą na to, że zakaz nie będzie obowiązywał. Choć zwykle rzeczywistość zawodzi, tym razem mamy dla Was dobrą informację. Według kalendarza niedziel handlowych, to właśnie 29 stycznia wypada pierwsza w roku 2023. Oznacza to, że w najbliższy weekend będziecie mogli wybrać się na uzupełnianie zapasów czy też szaleństwo zakupowe.

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Gdzie zrobić zakupy 29 stycznia?

Pierwsza niedziela handlowa w 2023 roku wypada już 29 stycznia. Oznacza to, że tego dnia będzie można odwiedzić niemal wszystkie sklepy. Otwarte będą zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i dyskonty. Możecie udać się na zakupy spożywcze czy też odzieżowe. To doskonała okazja, aby to zrobić! Pamiętajcie jednak, że godziny funkcjonowania placówek handlowych mogą być skrócone. Najlepiej śledzić sytuację na bieżąco w aplikacjach, bądź wybranych sklepach.

Gorący LUTY 2023 po 'ciepłym' styczniu pewniakiem. Szalona prognoza pogody

Kiedy następna niedziela handlowa?

Jeśli chcesz zrobić niedzielne zakupy, lepiej skorzystaj z okazji teraz. Na następną taką trzeba będzie trochę poczekać. Kolejna niedziela handlowa ma miejsce dopiero 2 kwietnia, tydzień przed świętami wielkanocnymi.

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze