Market, Sklep, Zakupy

i

Autor: Marek BAZAK/East News Kiedy wypadają niedziele handlowe w 2024 roku?

zakaz handlu

Czy 28 stycznia 2024 jest niedzielą handlową? Niedziele handlowe w 2024 roku

2024-01-28 10:54

Przywykliśmy już do zakazu handlu w niedzielę, jednak kilka razy w roku mamy możliwość udać się do większych marketów i galerii handlowych siódmego dnia tygodnia. Sprawdźmy, kiedy w tym roku możemy cieszyć się dodatkowymi dniami handlowymi i dowiedźmy się, czy najbliższa niedziela, 28 stycznia 2024, jest niedzielą handlowa?

Niedzielne zakupy stały się rzadkością, ale niektóre dni w roku stanowią wyjątek. Niewątpliwie, dodatkowe niedziele handlowe to świetna okazja dla przedsiębiorców, aby przyciągnąć klientów specjalnymi ofertami, oraz dla konsumentów, by znaleźć czas na zakupy bez pośpiechu i stresu związanego z tygodniowym tempem życia. W 2024 roku mamy szansę skorzystać z kilku dodatkowych niedziel handlowych. Sprawdź, czy w które niedziele 2024 roku jest szansa na zrobienie zakupów i czy najbliższa niedziela jest dniem handlowym?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WOŚP 2024: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

Z KTÓRĄ GWIAZDĄ CHCESZ IŚĆ NA RANDKĘ! | WYWIADEX Radio ESKA

Czy dzień 28.01.2024 jest niedzielą handlową?

Jeśli zastanawiacie się, czy 28 stycznia będzie kolejnym dniem, kiedy otwarte będą sklepy i galerie handlowe, to dobra wiadomość – tak! Ostatnia niedziela tego miesiąca stanie się okazją dla tych, którzy w natłoku obowiązków nie znaleźli czasu na zakupy w tygodniu.

Niedziele handlowe w 2024 roku

W tym roku czeka nas kilka okazji do wygodnych zakupów w niedzielę. Kolejne niedziele handlowe wypadają w marcu, kwietniu, czerwcu, sierpniu, oraz dwie w grudniu. Oto daty, na które mogą zainteresować konsumentów:

  • 24 marca,
  • 28 kwietnia,
  • 30 czerwca,
  • 25 sierpnia,
  • 15 grudnia,
  • 22 grudnia.

Na luty, maj, lipiec, wrzesień, październik i listopad nie zaplanowano żadnej niedzieli handlowej. Za to w grudniu, gorącym przedświątecznym okresie będziemy mieli okazję, aż dwa razy skorzystać z niedziel handlowych.