Członkowie Ekipy udawali przyjaciół?! Mocne słowa fanów po oświadczeniu Friza

2022-08-13 13:45
Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?
Autor: Daniel Szura Ekipa Friza - prawdziwie imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

Czy to koniec Ekipy, jaką znamy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Za pośrednictwem Twittera Friz podzielił się z fanami oficjalnym oświadczenie, w którym zapowiedział, że każdy z członków projektu idzie już teraz własną drogą. Niektórzy fani Ekipy poczuli się oszukani. Pod wpisem Karola Wiśniewskiego rozgorzała dyskusja.

To już koniec Ekipy! O kryzysie i domniemanych kłótniach między członkami projektu spekulowano już od jakiegoś czasu. Czujnym wielbicielom nie umknął między innymi fakt, że influencerzy przestali obserwować się na Instagramie. Wszystko stało się jasne dopiero w poniedziałek 25 lipca, kiedy to Friz opublikował na swoim Twitterze oficjalnie oświadczenie. Założyciel Ekipy poinformował, że wspólny projekt się kończy, a każdy z ekipowiczów rozpoczyna własną przygodę. Youtuber podkreślił, że między członkami Ekipy nie ma żadnego konfliktu, a rozejście się naturalnym następstwem.

To zupełnie normalnie i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy vibe - napisał.

Fani Ekipy mają jednak niedosyt i wprost piszą, że czują się oszukani. Zdaniem niektórych wielbicieli projektu jego członkowie tylko udawali prawdziwych przyjaciół.

Kłótnia w Ekipie Friza i oficjalny KONIEC? Mocna drama dzieli członków

Sonda
Czy czekasz na wyjaśnienia od Friza?

Ekipa Friza w ogniu krytyki

Pod wpisem, jaki pojawił się na Twitterze Friza, wybuchła dyskusja na temat zachowania gwiazd projektu. Wielu fanów poczuło się oszukanych. 

tylko to trochę się kłóci z waszym wizerunkiem, który od początku był tworzony że jesteście grupa przyjaciół a projekt to efekt uboczny a teraz wychodzi trochę akcja typu team x. widzowie są po prostu zdezorientowani - napisała jednak z fanek. 

Uwierzyliście w przyjaźń i git, bo była to prawda, od początku wszystko było transparentne, w ekipie nic nie jest udawane. Jak pewnie wiesz relacje w życiu naturalnie sie zmieniają, niektórzy sie przyjaźnią dalej inni już nie, a jeszcze inni za chwile znów będą - normalna sprawa - odpisał jej Friz.

Podobnych komentarzy jest jednak więcej.

Czyli wspaniale kreowana "grupa super przyjaciół" jak zwykle okazała się tylko i wyłącznie relacją biznesową dla zysków i zasięgów. Mnie to nie dziwi, ale pomyśl o kidosach, które miały was za rodzinę, a teraz mają przykład jak wasze relacje wyglądają naprawdę. Fałsz i obłuda.

Przecież to jest totalne sprzeczne z tym, co pokazywaliście w internecie uciekacie od tematu wszyscy i taka prawda - piszą fani.

Zgadzacie się? Fani Ekipy rzeczywiście mają prawo czuć się oszukani?

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze