Czekając Na Więcej - Looking 4. Jest już pierwszy teledysk nowego polskiego boysbandu! Zobacz [VIDEO]

2013-06-14 14:53

W sieci pojawił się pierwszy teledysk Looking 4 do piosenki Czekając Na Więcej. Klip do singla opublikowany na YouTube w połowie czerwca 2013 roku został nakręcony w warszawskim klubie LaPlaya. Plaża, wakacyjny klimat i czwórka wokalistów to przepis na hit lata 2013? Zobacz wideo do Czekając Na Więcej - Looking 4 już teraz na Eska.pl!

Fani Looking 4 mogą nacieszyć oczy pierwszym teledyskiem nowego polskiego boysbandu do piosenki Czekając Na Więcej. Co chłopaki pokazali w klipie do debiutanckiego singla? W wideo dostępnym na YouTube wokaliści szaleją na plaży przy warszawskim klubie LaPlaya. Czy Czekając Na Więcej promowane teledyskiem w wakacyjnym klimacie ma szansę stać się hitem lata 2013?

Wszyscy wiemy, że przystojniacy śpiewający na plaży to przepis na sukces, o czym przekonali się chociażby szalejący na jednej z nich One Direction w klipie do What Makes You Beautiful.

Nie wiesz kim są Looking 4? Na Eska.pl czeka na Ciebie info o zespole. Klikaj w link z artykułem poniżej i poznaj chłopaków z Looking 4 już teraz ;).

>>> Looking 4, czyli polska wersja One Direction! Kim są Looking 4? Na Eska.pl Czekając Na Więcej [AUDIO]Zobacz Czekając Na Więcej - Looking 4!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze