Czarownica 2 - piosenka z filmu. Co usłyszymy? [SOUNDTRACK]

2019-10-18 9:24 A.D.
Czarownica
Autor: Moviestore Collection/face to fa/0070056/Reporter Czarowica

Czarownica powraca do kin! Niezwykła historia złej wróżki i małej królewny, która wzruszyła i oczarowała miliony widzów na całym świecie, jeszcze nie dobiegła końca! Aurora nie jest już małą dziewczynką ani nastolatką. Jak Maleficent zniesie pomysł poślubienia księcia Filipa? W filmie usłyszymy również wyjątkowe piosenki! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Czarownica 2, to kontynuacja historii Śpiącej Królewny i jej przyszywanej matki - Diaboliny. Tym razem bohaterki będą musiały zawalczyć o to, na czym im zależy. Czy Diabolina może sprzeciwić się ślubowi Aurory z Filipem? Miłość nie zawsze kończy się szczęśliwie, jednak to nie uczucia młodego księcia mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla królestwa. Co przesądzi o losach królestwa? Tego dowiemy się już 18 listopada, gdy film zadebiutuje na ekranach kin. W produkcji usłyszymy również niezwykłe piosenki. 

Czarownica 2 - piosenka ze zwiastuna

Maleficent: Mistress of Evil to piosenka, którą możemy usłyszeć w zwiastunach produkcji. Stworzona została specjalnie do produkcji. Fragmentu posłuchać możecie poniżej. 

Czarownica 2 - SOUNDTRACK

Ścieżka dźwiękowa do filmu obfituje w muzyczne perełki. Wśród nich jest również nowa wersja piosenki Znam ze snu, którą z pewnością pamiętają wszyscy fani animowanej historii Śpiącej Królewny. Poniżej posłuchać możecie wybranych piosenek. 

Najnowsze