Czarny piątek - co to jest i kiedy jest Black Friday w Polsce?

2016-11-19 20:36

Black Friday inaczej Czarny Piątek - to święto, które co roku obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych. Coraz częściej jednak, możemy się z nim spotkać także w Polsce. Dlatego już teraz na ESKA.pl wyjaśniamy, czym tak naprawdę jest czarny piątek i kiedy go obchodzimy.

Czarny piątek w Stanach Zjednoczonych nazywany Black Friday to dzień, który rozpoczyna sezon świątecznych zakupów. Święto zakupowych promocji w Stanach Zjednoczonych każdego roku jest obchodzone tuż po Dniu Dziękczynienia. Moda na zakupy w promocyjnych cenach przywędrowała z USA także do nas. Czarny piątek w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Właśnie ten dzień rozpoczyna sezon na Bożonarodzeniowe prezenty, dlatego, że sklepy oferują szalone promocje na swoje produkty.

Kiedy jest czarny piątek?

Czarny piątek obchodzimy w Polsce w ostatni piątek listopada. Pamiętajcie więc, że piątek 25 listopada 2016 roku to niepowtarzalna okazja na upolowanie niesamowitych produktów w promocyjnych cenach.

Kiedy już zmęczycie się zakupami w czarny piątek, chwilę relaksu w najlepszym stylu zapewni Wam eskaGO! Najlepsza muzyka, głośne seriale, filmy z całego świata – wybierzcie coś dla siebie!

 

Najnowsze