Czarny HiFi i Małpa odkrywają klasykę w nowym singlu

i

Autor: Matriały prasowe

Czarny HiFi i Małpa odkrywają klasykę w nowym singlu

2021-04-29 14:53

Czarny HiFi od lat udowadnia, że jest producentem o szerokich horyzontach muzycznych. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że ten sam człowiek jest odpowiedzialny za brzmienie tak różnych artystów jak Pezet czy Ania Dąbrowska?

Po kilku latach tworzenia głównie dla innych artystów, Czarny od kilku miesięcy dawkuje nam utwory zapowiadające jego nowy producencki album „Jeśli coś się stanie…”, którego premiera zaplanowana jest na 15.10.2021 nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Już teraz możecie posłuchać najnowszego singla „Nie Wziąłem Się Znikąd”, w którym gościnnie pojawił się Małpa.

Wywiad z Ryfa Ri

Nowy kawałek to czysty vintage w nowoczesnym wydaniu - zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Klasyczny bit Czarnego staje się tłem do autotematycznej nawijki Małpy o tym, że cały czas zmienia się gra i dzięki temu to ma sens, ale zbyt często zapominamy, że progres nie może unieważniać, tego co nas uformowało. Singlowemu utworowi towarzyszy klip wyreżyserowany przez Arka Nowakowskiego, w którym metaforyczny świat klasyki przenika się na ciągłym loopie z wyobrażonym studiem nagraniowym pełnym oldschoolowych sprzętów.

Quebonafide - jak zmienił się raper?