Czadoman i Krzysztof Antkowiak: Kim są goście Wojewódzkiego 20.10.2015?

2015-10-20 23:27
Czadoman w klipie do Ruda tańczy jak szalona
Autor: fot. YouTube/CZADOMAN Muzyka Czadoman i Krzysztof Antkowiak: Kim są goście Wojewódzkiego 20.10.2015?

Czadoman i Krzysztof Antkowiak u Kuby Wojewódzkiego 20 października 2015 roku. Informujemy Was o gościach w programie Kuba Wojewódzki z 20.10.2015: kim jest Czadoman, kim jest Krzysztof Antkowiak i dlaczego zostali zaproszeni? Na ESKA.pl tuż przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego bliżej poznajcie gości show. 

Kim jest Czadoman? Kim jest Krzysztof Antkowiak? Goście Kuby Wojewódzkiego 20.10.2015 na co dzień swoimi piosenkami budzą muzyczne emocje. Jedni znają ich bardziej, a inni nieco mniej. Mamy dla Was informacje na temat osób zaproszonych na kanapę Wojewódzkiego. Tuż przed emisją odcinka Wojewódzkiego jednego jesteśmy pewni! Tego, że łączy ich jedno - miłość do muzyki. Czym zasłynął Czadoman? A z czego znany jest Krzysztof Antkowiak? Mamy dla Was garść informacji tuż przed odcinkiem z 20 października 2015 roku. 

Kim jest Czadoman?

Tożsamość Czadomana przez długi czas była nieznana. Muzyk tworzył używając wyłącznie swojego pseudonimu artystycznego. Już wiemy, że Czadoman, to tak naprawdę Paweł Dudek. Przedstawiciel disco-polo pochodzi z Opalewa w województwie lubuskim. Na jego koncertach bawi się mnóstwo Polaków, bo muzyka którą tworzy Czadoman dostarcza mnóstwo niezapomnianych wrażeń i emocji. W jego teledyskach zawsze pojawiają się atrakcyjne kobiety, które mogą wzbudzić zainteresowanie. Wy Czadomana kojarzyć możecie z przeboju "Ruda tańczy jak szalona". 

 

Kim jest Krzysztof Antkowiak?

Wykonaną przez Krzysztofa Antkowiaka utwór pt. "Zakazany owoc" zna chyba każdy! Artysta urodzony w Poznaniu swoją poważną, muzyczną karierę rozpoczął już w 1986 roku. Jakiś czas temu wraz z zespołem Simplefields nagrał materiał na nową płytę. To główny powód wizyty u Wojewódzkiego! 

 

Zapowiedź odcinka Wojewódzkiego 20.10.2015

W internecie pojawił się zwiastun odcinka Wojewódzkiego z 20 października 2015 roku. Dzięki niej już teraz wiemy, że wtorkowy wieczór po godzinie 22:30 będzie bardzo zabawny!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze