Cyril oczarował nową wersją wielkiego hitu. Stumblin' In #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

i

Autor: single cover art Cyril oczarował nową wersją wielkiego hitu. "Stumblin' In" #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

NOWY NUMER 1 W POLSCE!

Cyril oczarował nową wersją wielkiego hitu. "Stumblin' In" #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-12-15 19:52

Cyril, australijski DJ i producent, cieszy się świeżo zdobytą sławą, dzięki nowej wersji utworu "Stumblin' In". Artysta zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA i tym samym ma numer 1 w Polsce. Za jego plecami uplasował się projekt Ofenbach z hitem "Overdrive", a na najniższym stopniu podium znalazł się hit "Jungle" od Aloka, The Chainsmokers i Mae Stepehns. A to wszystko za sprawą Waszych głosów na ESKA.pl!

Przekształcając popową melodię z 1978 roku w skąpany w słońcu deep house'owy klejnot, Cyril ze swoim utworem zdobył ogromną popularność na TikToku - od fanów z Australii i Nowej Zelandii po niemiecką drużynę piłkarską Bayern Monachium, która udostępniła teledysk do piosenki. Teraz, świeżo po podpisaniu kontraktu ze Spinnin' Records, Cyril jest gotowy do dalszego działania. Śmiało można powiedzieć, że artysta przeszedł długą drogę. Już jako nastolatek był DJ-em i twórcą, lecz pochodzący z Darwin Cyril nie cieszył się łatwą karierą. Zmagał się z uzależnieniami i osobistymi zawirowaniami. Zawsze jednak trzymał laptopa i gitarę blisko siebie, nigdy nie rezygnując z marzeń. Na poważnie zaczął wydawać muzykę w 2021 roku.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 15.12.2023

8 awansów, 8 spadków, 3 nowości i 1 utwór zachował pozycję sprzed tygodnia - to statystyka 50. notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Zacznijmy od kwestii przyjemnych. W zestawieniu zadebiutowały trzy polskie kawałki. Na miejscu 20. Daria Zawiałow i Taco Hemingway z utworem "Supro", "Halo", czyli najnowszy singiel Dawida Podsiadło znalazł się na pozycji numer 14, a na miejscu 9. zawitała sanah z hitem "Jestem twoją bajką". 

Ta dziewczyna ma głos jak sanah!

Nad przepaścią znalazł się Billy Gillies z hitem "DNA (Loving You), a także Tate McRae, która spadła z miejsca 8. na miejsce 15. Taki spadek nie wróży niczego dobrego, ale wszystko możecie zmienić głosując już teraz!

Największe gwiazdy i ich hity walczą o zdobycie numeru 1 w Gorącej 20 Radia ESKA, ale jednocześnie o tytuł najlepszego hitu w 2023 roku. Ruszyło głosowanie na Gorącą 100 Radia ESKA i to od Was zależy, kto znajdzie się w ścisłej setce notowania z najlepszymi hitami ostatnich dwunastu miesięcy. 

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1.