Cyril oczarował nową wersją wielkiego hitu. Stumblin' In #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

i

Autor: single cover art Cyril oczarował nową wersją wielkiego hitu. "Stumblin' In" #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

NA SZCZYCIE BEZ ZMIAN

Cyril kontynuuje dominację. Nowa wersja wielkiego hitu #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-12-22 19:52

Dua Lipa, Ofenbach, Lanberry, sanah, czy chociażby KSHMR - oni nie dali rady pokonać Cyrila! Przynajmniej w przedostatnim tygodniu Gorącej 20 Radia ESKA. Australijski producent utrzymuje się na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA, a to wszystko za sprawą Waszych głosów na ESKA.pl.

Stumblin' In" okazał się idealnym antidotum na jesienno-zimową chandrę, wykorzystując optymistyczny klimat tytułowego popowego hitu z 1978 roku do stworzenia równie podnoszącego na duchu, skąpanego w słońcu deep house'owego klejnotu - piosenki, która rozpala serca każdego, kto się z nim zetknie. Artysta rozpędzony filmikiem na TikToku, który w krótkim czasie zebrał 3,3 miliona wyświetleń, 156 tysięcy komentarzy i 37,3 tysiąca zapisań, zaczął zdobywać coraz większą popularność, a kulminacją jest numer 1 w Polsce, w Gorącej 20 Radia ESKA. Pamiętajcie też o tym, by wspierać swoich ulubionych artystów głosując na ich hity w Gorącej 100 Radia ESKA.

Ta wersja piosenki Sanah podbija internet!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 22.12.2023

Cyril drugi raz znalazł się na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA, a po raz pierwszy od dawna na podium wrócił KSHMR. Niles Hollowell-Dhar, bo tak naprawdę nazywa się ten amerykański producent, ostatni raz cieszył się wsparciem słuchaczy Radia ESKA w 2015 roku, gdy stworzył z Tiesto hit "Secrets". Po latach odnalazł "patent na hit" i z numerem "Tears On The Dancefloor" znalazł się na miejscu 2. Apetyty są oczywiście większe. Podium zamknęła artystka, która doskonale zna smak zwycięstwa w liście hitów ESKI. Na 3. miejscu sanah z hitem "Jestem Twoją Bajką".

W przedostatnim notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA mieliśmy 8 spadków, 9 awansów, 2 nowości i 1 utwór bez zmian. Z notowania wypadła Tate McRae z hitem "greedy" oraz Aden Foyer z numerem "Galileo Galilei". W ścisłym zestawieniu powitaliśmy Troye'a Sivana z utworem "Got Me Started", a także Jamesa Hype'a i Kim Petras z kawałkiem "Drums". Przed wypadnięciem z listy musi uchronić się Loreen i "Is It Love", Blanka z hitem "Rodeo", a także Alan Walker i "Heart Over Mind". Ich los jest w Waszych klikach! Głosujcie już teraz ---> Gorąca 20 Radia ESKA.

Waszą uwagę zwracamy na gorącą propozycję, za którą odpowiada Oliver Heldens. Jego "Out of Love" to doskonała, nowa wersja wielkiego hitu, który świetnie znacie. 

Gorąca 20 Radia ESKA: numer 1. Cyril - Stumblin' In