Cyberpunk 2077: DODATKI, CENA, PREMIERA. Ogłoszenie zachwyciło fanów!

2021-04-26 13:50
Cyberpunk 2077: DODATKI, CENA, PREMIERA. Ogłoszenie zachwyciło fanów!
Autor: Kadr z filmu Cyberpunk 2077 — Official Gameplay Trailer z kanału Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077: DODATKI, CENA, PREMIERA. Ogłoszenie zachwyciło fanów!

Cyberpunk 2077 to jedna z najgłośniejszych gier, która pochodzi od polskich producentów. Przygody w otwartym świecie Night City wciągnęły fanów na całe godziny wyjątkowej rozgrywki. Teraz okazuje się, że Ci którzy przeszli w całości Cyberpunk 2077, będą mogli wrócić do stworzonej przez siebie postaci i kontynuować grę. Jakie będą dodatki? Czy cena będzie zwalać z nóg? Kiedy premiera?

Spis treści

 1. Cyberpunk 2077: DODATKI
 2. Cyberpunk 2077: CENA
 3. Cyberpunk 2077: PREMIERA

Cyberpunk 2077: DODATKI, CENA, PREMIERA. Gra została stworzona przez studio CD Projekt Red gra osadzona w otwartym świecie dystopijnego NIght City. Akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszej osoby, a główny bohater V, wykonuje zadania korzystając z umiejętności hakowania i obsługi maszyn. Produkcja zawiera możliwość określenia płci, głosu, wyglądu, pochodzenia i ubioru naszej postaci. Przez cały czas rozwijamy jego cechy - budowa ciała, inteligencja, refleks, zdolności techniczne czy opanowanie. Night City za to jest megamiastem w Wolnym Stanie Kalifornia Północna, które jest kontrolowane przez korporacje. Nie obowiązuje tam prawo krajowe i stanowe. W ogarniętym wojną gangów i rządzących nim osób, trwa walka o dominację.

GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Fani znaleźli dowody!

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Cyberpunk 2077: DODATKI

Użytkownicy forum Reddit nie próżnują. Ostatnio dodali post, w którym widać ekran ze sklepu Epic Games. Pokazane tam były przez moment dodatki do gry Cyberpunk 2077.

 • Ripperdocs Expansion
 • Body Shops Expansion
 • Fashion Forward Expansion
 • Gangs of Night City
 • Body of Chrome
 • Rides of the Dark Future
 • The Relic
 • Neck Deep
 • Night City Expansion

Cyberpunk 2077: CENA

Niestety nie wiadomo czy za dodatki do gry Cyberpunk 2077 będziemy musieli zapłacić. Wszystko wskazuje na to, że część z nich pojawi się do pobrania za darmo, podobnie jak w przypadku produkcji Wiedźmin 3. Fabularne rozszerzenia były wtedy dodatkowo płatne, ale kilka kosmetycznych DLC mogliśmy mieć bez opłat.

Cyberpunk 2077: polska gra robi furorę na świecie. Recenzje z Włoch i Niemiec są obiecujące

Cyberpunk 2077: PREMIERA

Data premiery dodatków do gry Cyberpunk 2077 jeszcze nie jest znana. Część z nich według zagranicznych mediów miała być dostępna w dniu premiery. Jednak producent nie zdecydował się na taki ruch. Fani jednak mają nadzieję, że będą mogli otrzymać rozszerzenia jeszcze w 2021 roku.

Sonda
Która z tych gier jest fajniejsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze