Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem! Georgina Rodriguez w ciąży

i

Autor: fot. East News Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem! Georgina Rodriguez w ciąży

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem! Georgina Rodriguez w ciąży

2017-07-19 13:32

Cristiano Ronaldo niechcący przyznał się, że jego dziewczyna Georgina Rodriguez jest w ciąży. Ronaldo wkrótce ponownie zostanie ojcem! Kompletuje drużynę piłkarską?

Cristiano Ronaldo oczekuje narodzin swojego czwartego dziecka! Piłkarz niedawno przywitał na świecie urodzone przez surogatkę bliźniaki, a już niedługo kolejnego potomka urodzi mu jego stała partnerka Georgina Rodriguez. Plotki na temat ciąży dziewczyny Cristiano Ronaldo potwierdził niechcący sam gwiazdor w rozmowie z dziennikarzem. Jak do tego doszło?

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu razem z ojcem. Słynny piłkarz umieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie niezwykle słodkie zdjęcie ze swoimi trzema pociechami. Portugalczyk aż tryska szczęściem trzymając na rękach jedno z nowo narodzonych bliźnią

Georgina Rodriguez w ciąży

Dziennikarz hiszpańskiej gazety El Mundo w rozmowie z piłkarzem najpierw zasugerował, że dziewczyna Ronaldo potwierdziła doniesienia o ciąży. Następnie zapytał napastnika Relau Madryt, czy cieszy się, że wkrótce jego rodzina znów się powiększy. - Tak, nawet bardzo się cieszę - odpowiedział Cristiano.

Media w Portugalii sugerują, że modelka może być już w szóstym miesiącu ciąży, co oznacza, że czwarte dziecko Ronaldo może przyjść na świat już w październiku.