Cover Superhero w słusznej sprawie! To najbardziej urocze wykonanie hitu Viki Gabor?

2020-04-06 13:16
Superhero w całości po angielsku! Światowa wersja eurowizyjnego hitu Viki Gabor
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Superhero w całości po angielsku! Światowa wersja eurowizyjnego hitu Viki Gabor

Pandemia koronawirusa zmieniła cały świat. Aby dodać otuchy w tym trudnym czasie, wielu artystów decyduje się na zagranie darmowego koncertu w sieci, a twórcy internetowi zaskakują przeróbkami popularnych hitów, dotyczącymi panującej sytuacji. W sieci pojawiła się wyjątkowa interpretacja eurowizyjnego utworu Viki Gabor. Coveru Superhero posłuchacie na ESKA.pl.

Viki Gabor - piosenka Superhero nabrała nowego znaczenia dzięki temu coverowi. Gdy młoda wokalistka, znana telewidzom z drugiej edycji programu The Voice Kids wypuściła swój eurowizyjny kawałek, w sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy dotyczących jego przesłania. Zarówno polscy, jak i zagraniczni fani Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci docenili fakt, że Viki zaśpiewała w utworze napisanym przez Lanberry, Patryka Kumóra i Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka o tym, jak istotne jest dbanie o naszą planetę. Wówczas nikt nie spodziewał się tego, że za kilka miesięcy, wszyscy będziemy świadkami historycznej pandemii koronawirusa.

Kilka dni temu, podczas koncertu dla bohaterów organizowanego przez stację TVN, Viki Gabor zaśpiewała na żywo właśnie utwór Superhero, dedykując go służbie zdrowia, która dniami i nocami zajmuje się zakażonymi osobami. W sieci pojawił się również cover wielkiego hitu polskiej wokalistki z całkowicie zmienionym tekstem, nawiązującym do akcji #zostanwdomu, którą również wspieramy!

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Viki Gabor - cover Superhero

Zarówno artyści, jak i twórcy internetowi, którzy poprzez swoją twórczość mają szansę dotrzeć do większego grona osób, mocno wspierają akcję #zostanwdomu. W sieci pojawiło się już wiele coverów popularnych utworów ze zmodyfikowanymi słowami. Na YouTubie można znaleźć też przeróbkę hitu Superhero w wykonaniu młodej Nikoli Przybylskiej. - Potraktuj to poważnie, nie spotykaj się. Pozostań w domu i nie szkodź nikomu - śpiewa w swojej interpretacji dziewczynka. Te słowa na pewno trafią do niejednej osoby!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze