COUPLE POWER - kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?

2020-03-16 13:40
COUPLE POWER - kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?
Autor: screen YouTube/COUPLE POWER COUPLE POWER- kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?

Na co dzień tworzą związek, w którym nie brakuje uśmiechu i czułości. Kim jest popularna para z internetu, której filmiki i zdjęcia robią furorę wśród widzów? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na ich temat, przeczytaj poniższy artykuł. Może para zainspiruje Cię do tworzenia kreatywnych TikToków?

W dobie Internetu i rozwoju social mediów, każda osoba może stworzyć własną produkcję i zamieścić ją w sieci. Podobnie jest z Instagramem i publikacją zdjęć. Jednak nie wystarczy tylko zwykłe umieszczanie treści w sieci - trzeba jeszcze potrafić wbić się w oczekiwania internetowych widzów, a także w trendy, które obecnie panują. Idealnie w youtuberski i influencerski świat, wpasował się profil @couplepower, który tworzy młode narzeczeństwo. Kasia Szymańska i Adrian Anzorge, na co dzień są bardzo zakochaną parą, co bez problemu pokazują w swoich mediach społecznościowych. Kasię można znaleźć na Instagramie pod nazwą @worldofblond, gdzie obserwuje ją 350 tys. osób. Adriana zaś, można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę profil @adrian_anzorge. Chłopaka obserwuje nieco więcej osób, bo ponad 426 tys. Ona jest popularną influencerką, a on finalistą konkursu Mister Polski 2015. Ich kolorowe zdjęcia i nieodłączny uśmiech na twarzy sprawia, że para zdobyła rzeszę wielbicieli. Na co dzień nagrywają także filmy na swój kanał w serwisie YouTube - COUPLE POWER.

Uczestnikom „Dance Dance Dance” puszczają nerwy!

COUPLE POWER - TikTok

Popularna para Kasia i Adrian są także na TikToku. Znaleźć ich można pod nazwą @couplepower. Łącznie obserwuje ich ponad 1,3 mln użytkowników! Rozpoznawalna para, co jakiś czas zamieszcza na swoim profilu zabawne TikToki. Zazwyczaj w swoich krótkich materiałach wideo występują razem. Można zauważyć, że biorą udział w trendach, a także popularnych wyzwaniach. Dlaczego ich TikToki robią taką furorę w sieci? Obejrzyjcie, a na pewno odpowiedź sama się Wam nasunie.

Najnowsze