COUPLE POWER - kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?

2020-03-16 13:40
COUPLE POWER - kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?
Autor: screen YouTube/COUPLE POWER COUPLE POWER- kim są popularni tiktokerzy i dlaczego ich wideo robi taką furorę?

Na co dzień tworzą związek, w którym nie brakuje uśmiechu i czułości. Kim jest popularna para z internetu, której filmiki i zdjęcia robią furorę wśród widzów? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na ich temat, przeczytaj poniższy artykuł. Może para zainspiruje Cię do tworzenia kreatywnych TikToków?

W dobie Internetu i rozwoju social mediów, każda osoba może stworzyć własną produkcję i zamieścić ją w sieci. Podobnie jest z Instagramem i publikacją zdjęć. Jednak nie wystarczy tylko zwykłe umieszczanie treści w sieci - trzeba jeszcze potrafić wbić się w oczekiwania internetowych widzów, a także w trendy, które obecnie panują. Idealnie w youtuberski i influencerski świat, wpasował się profil @couplepower, który tworzy młode narzeczeństwo. Kasia Szymańska i Adrian Anzorge, na co dzień są bardzo zakochaną parą, co bez problemu pokazują w swoich mediach społecznościowych. Kasię można znaleźć na Instagramie pod nazwą @worldofblond, gdzie obserwuje ją 350 tys. osób. Adriana zaś, można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę profil @adrian_anzorge. Chłopaka obserwuje nieco więcej osób, bo ponad 426 tys. Ona jest popularną influencerką, a on finalistą konkursu Mister Polski 2015. Ich kolorowe zdjęcia i nieodłączny uśmiech na twarzy sprawia, że para zdobyła rzeszę wielbicieli. Na co dzień nagrywają także filmy na swój kanał w serwisie YouTube - COUPLE POWER.

Uczestnikom „Dance Dance Dance” puszczają nerwy!

COUPLE POWER - TikTok

Popularna para Kasia i Adrian są także na TikToku. Znaleźć ich można pod nazwą @couplepower. Łącznie obserwuje ich ponad 1,3 mln użytkowników! Rozpoznawalna para, co jakiś czas zamieszcza na swoim profilu zabawne TikToki. Zazwyczaj w swoich krótkich materiałach wideo występują razem. Można zauważyć, że biorą udział w trendach, a także popularnych wyzwaniach. Dlaczego ich TikToki robią taką furorę w sieci? Obejrzyjcie, a na pewno odpowiedź sama się Wam nasunie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze