Beksy idą po rekord? Ich najnowszy film robi w sieci furorę!

2020-03-13 15:30
Beksy idą po rekord? Ich najnowszy film z bardzo dobrym wynikiem
Autor: screen z YouTube/BEKSY Beksy idą po rekord? Ich najnowszy film z bardzo dobrym wynikiem

Znasz Beksy, dziewczyny, które swoimi produkcjami rozbawiły już niejedną osobę? Jeśli nie, to koniecznie musisz nadrobić zaległości. W sieci pojawił się niedawno nowy film youtuberek, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprawdź już teraz, na którym miejscu na karcie na czasie znajduje się zabawna parodia.

Beksy to kanał w serwisie YouTube, który początkowo prowadzony był przez influencerkę Olę Nowak oraz Nadię Długosz. Ich twórczość rozrosła się w błyskawicznym tempie i z dnia na dzień, zdobywała coraz więcej wiernych fanów. Cała przygoda dziewczyn rozpoczęła się od współpracy z popularnym kanałem AbstrachujeTV, z którymi współtworzyły pierwsze odcinki pojawiające się na kanale chłopaków. Nastał ten dzień, że youtuberki stworzyły swój własny kanał i regularnie publikowały nowe produkcje. Ich wideo są śmieszne, ale wiążą się ze specyficznym poczuciem humoru. Przestawiają w nich sytuacje, z którymi każdy z nas może się w pewien sposób utożsamić. Pokazywanie w zabawny sposób niektórych charakterów, a także zjawisk społecznych to ich specjalność. Dodatkowo, na kanale pojawiają się BEKStejdże z ich oficjalnych produkcji.

Kanał Beksy został założony w 2015 roku. Od samego początku prowadziły go Ola z Nadią. W ostatnim czasie nastąpiły jednak zmiany, ponieważ Ola zrezygnowała z udziału w filmikach. Na kanale Beksy, pojawił się filmik, w którym dziewczyna z przykrością pożegnała się z widzami. Co stało za jej decyzją? Tego influencerka nie zdradziła. Odejście Oli z kanału, nie było jednoznaczne z zakończeniem działalności kanału Beksy. Jej miejsce zajęła Adrianna Krysian, którą już wcześniej można było zobaczyć w niektórych produkcjach.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

BEKSY - nowa produkcja 

Kanał BEKSY liczy 1,81 mln subskrypcji! Kilka dni temu Nadia i Ada wrzuciły do sieci nową parodię zatytułowaną 1 DZIEŃ vs 30 DZIEŃ SIŁOWNI. Materiał wideo pokazuje w zabawny sposób, jak wygląda sytuacja kiedy przychodzimy na siłownię po raz pierwszy i jak zmienia się to na przełomie miesiąca. Dobre chęci po jakimś czasie odchodzą na bok, a liczba kalorii przestaje się liczyć? Sprawdź koniecznie śmieszną produkcję dziewczyn, która w serwisie YouTube ma już ponad 301 tys. wyświetleń! Dzięki takiemu wynikowi, Beksy znalazły się z parodią na 20 miejscu karty na czasie. 

Najnowsze