Counting Crows

i

Autor: materiały prasowe

Counting Crows w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne! [DATA, MIEJSCE, CENY BILETÓW]

2022-09-14 17:18

Amerykański zespół rockowy Counting Crows zagra jedyny koncert w Polsce już w ten weekend. Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych jest taka, że bilety są jeszcze w sprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie poniżej.

Counting Crows w Warszawie to wydarzenie, którego fani rocka po prostu nie mogą przegapić. Ikony lat dziewięćdziesiątych, nie bez przyczyny uznawanych za jeden z najbardziej barwnych etapów w historii muzyki, gdy weźmiemy pod uwagę mocniejsze brzmienia, zagrają jedyny koncert w naszym kraju. Wszelkie informacje, takie jak data, miejsce i bilety znajdziecie poniżej. Sami muzycy wydają się być mocno podekscytowani graniem dla fanów z Europy. 

To cudownie móc być z powrotem w trasie w Stanach, ale nie możemy się doczekać, by grać dla fanów koncerty w Europie! - mówił Adam Duritz.

Koncerty zespołu w Europie są o tyle wyjątkowe, że Counting Crows nie występowali na Starym Kontynencie od... 2018 roku! 

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Counting Crows w Warszawie - data

Wydarzenie Counting Crows | BUTTER MIRACLE TOUR 2022 odbędzie się w niedzielę, 18 września 2022.

Counting Crows w Warszawie - miejsce

Koncert Counting Crows w ramach trasy BUTTER MIRACLE TOUR 2022 odbędzie się w klubie Stodoła w Warszawie.

Counting Crows w Warszawie - bilety

Bilety można kupować na Ticketmaster.pl. Obecnie dostępne są miejsca stojące w cenach 90-100 złotych. Pakiety VIP zawierające ekskluzywny merchandising, możliwość wejścia na próbę, a także wczesnego wejścia na teren obiektu koncertowego są już wyprzedane.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?