Counting Crows w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne! [DATA, MIEJSCE, CENY BILETÓW]

2022-09-14 17:18
Counting Crows
Autor: materiały prasowe

Amerykański zespół rockowy Counting Crows zagra jedyny koncert w Polsce już w ten weekend. Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych jest taka, że bilety są jeszcze w sprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie poniżej.

Counting Crows w Warszawie to wydarzenie, którego fani rocka po prostu nie mogą przegapić. Ikony lat dziewięćdziesiątych, nie bez przyczyny uznawanych za jeden z najbardziej barwnych etapów w historii muzyki, gdy weźmiemy pod uwagę mocniejsze brzmienia, zagrają jedyny koncert w naszym kraju. Wszelkie informacje, takie jak data, miejsce i bilety znajdziecie poniżej. Sami muzycy wydają się być mocno podekscytowani graniem dla fanów z Europy. 

To cudownie móc być z powrotem w trasie w Stanach, ale nie możemy się doczekać, by grać dla fanów koncerty w Europie! - mówił Adam Duritz.

Koncerty zespołu w Europie są o tyle wyjątkowe, że Counting Crows nie występowali na Starym Kontynencie od... 2018 roku! 

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Counting Crows w Warszawie - data

Wydarzenie Counting Crows | BUTTER MIRACLE TOUR 2022 odbędzie się w niedzielę, 18 września 2022.

Counting Crows w Warszawie - miejsce

Koncert Counting Crows w ramach trasy BUTTER MIRACLE TOUR 2022 odbędzie się w klubie Stodoła w Warszawie.

Counting Crows w Warszawie - bilety

Bilety można kupować na Ticketmaster.pl. Obecnie dostępne są miejsca stojące w cenach 90-100 złotych. Pakiety VIP zawierające ekskluzywny merchandising, możliwość wejścia na próbę, a także wczesnego wejścia na teren obiektu koncertowego są już wyprzedane.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze