Córka Whitney Houston śpiewa hit Adele [VIDEO]

2017-07-27 17:24

Bobbi Kristina śpiewa przebój Adele - w drugą rocznicę śmierci córki Whitney Houston w sieci pojawiło się wzruszające nagranie. Bobbi miała talent wokalny jak mama?

Bobbi Kristina śpiewa Adele w nowym filmiku opublikowanym z okazji drugiej rocznicy jej śmierci. Nagranie z córką Whitney Houston udostępnił na swoim profilu na Twitterze ojciec zmarłej w wieku 22 lat dziewczyny, piosenkarz Bobby Brown. Filmik promuje działalność domu opieki imienia zmarłej Bobbi. 

Kalendarz Pirelli 2018 zdjęcia: selekcja wg koloru skóry – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Kalendarz Pirelli na 2018 rok będzie zawierał zdjęcia wyłącznie czarnoskórych modelek i modeli. Z tego powodu najnowsza edycja słynnego wydawnictwa wzbudza ogromne kontrowersje już przed wydaniem. Zdjęcia tylko czarnoskórych kobiet i mężczyzn ze świata mo

Na archiwalnym nagraniu Bobbi Kristina wykonuje megahit Someone Like You z repertuaru Adele. Co sądzicie o jej głosie? Bobbi miała szansę na karierę na miarę swojej słynnej matki?

Przypomnijmy, że jedyna córka słynnej muzycznej pary odeszła 26 lipca 2015 roku. Zaledwie trzy lata po tragicznej śmierci Whitney Houston, jej córka została znaleziona nieprzytomna w wannie. Następnie dziewczyna spędziła prawie siedem miesięcy w śpiączce. Zmarła w hospicjum.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze