Córka Wersow i Friza będzie miała pokój marzeń! Tak wygląda przytulny kącik Małej M

i

Autor: screeny z filmu na YouTube: URZĄDZIŁAM POKÓJ DLA CÓRECZKI! / WERSOW Córka Wersow i Friza będzie miała pokój marzeń! Tak wygląda przytulny kącik Małej M

GWIAZDY

Córka Wersow i Friza ma pokój marzeń! Tak wygląda przytulny kącik Małej M

2023-06-29 11:40

Narodziny to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Jednak sporo radości daje również urządzenie pokoju. To moment, kiedy wyczekuje się dziecka i robi wszystko, by pomieszczenie, w którym zamieszka niemowlak było jak najbardziej praktyczne. Tak też zrobiła Wersow, która pochwaliła się tym, jak będzie wyglądać przytulny kąt Małej M. To wnętrze jest naprawdę piękne!

Spis treści

  1. Wersow i Friz - pokój dziecka

Córka Wersow i Friza będzie miała pokój marzeń i to już wiemy na pewno! Niedawno bardzo dokładnie pokazaliśmy wam, jak wygląda luksusowa willa Friza i Wersow, w której niebawem zamieszka ich córeczka. Natomiast teraz zajrzeliśmy bezpośrednio do pokoju "Małej M", a to wszystko za sprawą wideo, które na swoim kanale opublikowała Weronika Sowa. Przyszła, przepięknie wyglądająca mama bardzo dokładnie pokazała przytulny kącik swojej córki i wytłumaczyła sens zakupu każdego z przedmiotów będących w pokoju. Począwszy od misia szumisia, kremy, torby, aż po sofę, na której zamierza karmić. Zdecydowanie jej filmik może być pomocny dla rodziców, którzy także czekają na pierwsze dziecko i wciąż zastanawiają się, co jeszcze można dokupić do dziecięcego pomieszczenia i jak je dokładnie urządzić, by było praktyczne. Jak wygląda pokój córki Friza i Wersow? Zobaczcie koniecznie w galerii poniżej!

Friz i Wersow po raz pierwszy pokazali twarz córki. Przesłodka reakcja Karola Wiśniewskiego!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow i Friz - pokój dziecka

Wersow urządziła pokój dla córki, a następnie zaprosiła swojego brata, Friza, a także ekipę Genzie, by ocenili jej pracę. Warto dodać, że sam Karol Wiśniewski wiedział o tym, że jego narzeczona urządza pokój, ale nigdy do niego nie zaglądał. Wszyscy byli pod wrażeniem szczególnie kolorystyki i tego, że nie jest przesadnie słodko. Kartonii powiedziała, że to najbardziej stylowy pokój dla dziecka, jaki kiedykolwiek widziała. Czy tak faktycznie jest?

Pokój córki Wersow i Friza jest praktycznie cały w beżu, bo w końcu to ulubiony kolor przyszłej mamy. Wchodząc do pokoju po lewej stronie znajduje się szafka z pampersami, kremami, wacikami i innymi przedmiotami do higieny. Metr dalej stoi łóżko wielofunkcyjne, które będzie rosło z ich dzieckiem. Będą mogli z niego korzystać od teraz do momentu, gdy Mała M będzie mieć 4 latka. Oczywiście w pierwszych miesiącach dziecko będzie spać z rodzicami. Na wprost stoi wielka sofa, a na niej znalazły się poduszki z napisem "M" oraz "Love M". Przy sofie stoi wysoka lampa, która będzie włączana w momencie czytania bajek. Po prawej stronie jest wielki telewizor, a pod nim regał ze zdjęciami, zegarkiem i książkami. W szafie tuż przy drzwiach znajdują się ubranka na różny czas. Rodzice będą mogli z nich skorzystać zarówno tuż po narodzinach, jak i po kilku miesiącach.