Natasza Urbańska o córce

i

Autor: AKPA, screen ze strony teatru Studio Buffo

tylko u nas

Córka Urbańskiej i Józefowicza walczy o rolę w Buffo. Nie może liczyć na taryfę ulgową!

2024-06-18 12:15

"Romeo i Julia" to jeden z najbardziej kultowych musicali w reżyserii Janusza Józefowicza. Jak wyznała nam Natasza Urbańska, jej córka Kalina walczy o zdobycie roli głównej. Debiutująca w świecie artystycznym 15-latka nie może jednak liczyć na taryfę ulgową ze strony rodziców.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Mimo sporej różnicy wieku artystom udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę, której owocem jest 15-letnia córka Kalina. Nastolatka postanowiła pójść śladami swoich sławnych rodziców i zaistnieć w świecie artystycznym. Kalina dostała się do teatru Studio Buffo i obecnie, jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej, gra w musicalu "Metro". Licealistka nie zamierza jednak spocząć na laurach i jak wyznała nam jej mama, marzy o zagraniu głównej roli w innej kultowej produkcji w reżyserii jej taty, a mianowicie obchodzącym swoje 20-lecie musicalu "Romeo i Julia". Urbańska podkreśla jednak, że jej pociecha nie może liczyć na specjalne traktowanie.

Natasza Urbańska wygryzła Edytę Górniak z TVP? Mamy odpowiedź artystki!

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Córka Nataszy Urbańskiej walczy o rolę w Buffo

Kalina Józefowicz kończy właśnie pierwszą klasę liceum. Młodej artystce nie w głowie jednak wakacje. Jak wyznała nam Natasza Urbańska, 15-latka marzy o zdobyciu roli głównej w kultowym musicalu "Romeo i Julia" w reżyserii jej taty, Janusza Józefowicza.

Wielkim marzeniem mojej córki jest zagrać Julię w musicalu "Romeo i Julia" w Buffo. Bardzo, bardzo pracuje nad sobą i przygotowuje się do tej roli. Tak fajnie ją obserwować z boczku, jak sobie śpiewa. Ja w jej wieku w ogóle, Boże, mi by się nawet nie marzyło, a ona już pracuje sobie nad tym. Serce się otwiera. Widzi też, ile pracy to kosztuje i też to zrozumiała, bo jeszcze jako dziecko to tak się ślizgała, jeździła na obozy studia artystycznego Metro, ale widziałam, że gdzieś się migała, a teraz widzę, że jej bardzo zależy. Złapała bakcyla - podsumowała.

Trzymamy kciuki!

Listen on Spreaker.