Córka Mandaryny ma już 18 lat! Fabienne Wiśniewska pójdzie w ślady słynnej mamy?

2022-01-13 15:50
Mandaryna z dziećmi
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Mandaryna kilkanaście lat temu była w Polsce wielką gwiazdą. Życie jej oraz jej rodziny śledziła cała Polska. Jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim zawsze było gorącym tematem w mediach, a na temat ich dzieci nigdy nie brakowało spekulacji. Teraz ich córka Fabienne skończyła już 18 lat! Co wiadomo na jej temat?

Mandaryna to jedna z najważniejszych postaci w historii polskiego showbiznesu. W latach 2000 losy jej rodziny śledzone były przez całą Polskę. Jej ówczesny mąż Michał Wiśniewski był prawdopodobnie największą polską gwiazdą tamtych czasów. Jego koncerty zawsze były wypełnione po brzegi, a kolorowa prasa codziennie rozpisywała się na jego temat. Nic więc dziwnego, że na świeczniku znaleźli się też jego bliscy. Jego żona Marta sama zrobiła karierę muzyczną pod pseudonimem Mandaryna. Jej kawałki podbijały listy przebojów. Dużymi wydarzeniami były narodziny dzieci pary. Kontrowersje wywoływały ich oryginalne imiona - Xavier i Fabienne. Dzisiaj ich córka ma już 18 lat. Sprawdziliśmy, jak wygląda i co o niej wiadomo.

Mandaryna wpadła na szalony pomysł. Czekała na to prawie 18 lat! [WYWIAD]

Mandaryna o WPADCE w Sopocie

Fabienne Wiśniewska - co o niej wiemy?

Fabienne Wiśniewska zawsze była na świeczniku, jednak teraz jest już pełnoletnia! Nie wiadomo wiele na temat jej życia prywatnego, ponieważ nie dzieli się w nim w mediach społecznościowych. Nie udziela też wywiadów. Można ją jednak obserwować w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma konto o nazwie @fabbka i obserwuje ją ponad 20 tysięcy osób. Czy Fabienne stanie się gwiazdą tak jak jej rodzice? Wydaje się, że nastolatka nie ma takich planów, ale czas pokaże. Kilka jej aktualnych zdjęć znajdziecie poniżej:

Sonda
Do którego z rodziców Fabienne jest bardziej podobna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze