Mandaryna

i

Autor: ESKA

Mandaryna wpadła na szalony pomysł. Czekała na to prawie 18 lat! [WYWIAD]

2021-11-24 17:02

Mandaryna nie przestaje zaskakiwać. Ikona lat 00 powróciła z singlem, o którym trudno mówić w kontekście nowości muzycznej, ponieważ ma on... ponad 17 lat! Mowa o kawałku Love is just a game z jej debiutanckiej płyty Mandaryna.com. Z tej okazji wspólnie z Martą Wiśniewską powspominaliśmy stare czasy. Czego nie wiecie o wykonawczyni hitu Ev'ry Night?

Mandaryna to artystka, która bezsprzecznie zapisała się na kartach polskiego show-biznesu. Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich hitów jak Here I Go Again czy Ev'ry Night. Nawet najmłodsze pokolenie, które nie może pamiętać czasów największej świetności tej wokalistki i tancerki, z pewnością doskonale wie, o kim mowa. Na przestrzeni tych siedemnastu lat od swojego debiutu Marta Wiśniewska zaliczała zarówno wzloty, jak i bolesne upadki. Zawsze jednak znajdowała w sobie siłę, by stawić czoła trudnym sytuacjom i ostatecznie wyjść z nich obronną ręką. Dziś Mandaryna jest naprawdę szczęśliwą osobą. Jak sama mówi, największą siłę dają jej dzieci oraz fani, którzy stale domagają się od niej nowości muzycznych. Zanim usłyszymy nowe kompozycje gwiazdy, możemy podziwiać jej najnowszy teledysk do kawałka wydanego w... 2004 roku! Tak, tak, Mandaryna postanowiła nakręcić klip do utworu pochodzącego z jej debiutanckiej płyty. Skąd pomysł na danie drugiego życia Love is just a game?

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?

Mandaryna z nowym teledyskiem

Piosenka Love is just a game czekała na teledysk prawie 18 lat, aż w końcu się doczekała. Mandaryna postanowiła najpierw przywrócić utwór do swojej koncertowej sertlisty, a następnie stworzyć do niego wideoklip. W związku z tą premierą poszperaliśmy w przeszłości Marty i wspólnie z nią powspominaliśmy czasy, kiedy była najpopularniejszą gwiazdą w naszym kraju. Jak dziś Mandaryna wspomina najważniejsze momenty ze swojej kariery? Co sprawiło, że postanowiła sięgnąć akurat po ten utwór? No i co najważniejsze - czy ma w planach wydanie kolejnych kawałków? Sprawdźcie wywiad z artystką już teraz!

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!