Córka Madonny założyła Instagrama. Cięty język odziedziczyła po mamusi!

Madonna z córką
Autor: MCMULLAN CO/SIPA/EAST NEWS

Córka Madonny Lourdes Leon, choć znana jest od urodzenia, nie miała dotąd oficjalnego konta na Instagramie. W styczniu 24-latka w końcu założyła zweryfikowany profil w popularnym na całym świecie serwisie, co nie przeszło bez echa. Fani jej mamy od razu zasypali ją wiadomościami i pozdrowieniami. Gwiazda szybko pokazała swój charakterek.

Córka Madonny Lourdes Leon ma Instagrama - informacja ta rozeszła w mgnieniu oka. Szybko okazało się, że słowa popularnego przysłowia, jakoby niedaleko padało jabłko od jabłoni, mają swoje przełożenie na relację Madonna - jej córka. Królowa popu znana jest nie tylko ze swoich wielkich hitów, które zdefiniowały współczesną popkulturę, ale również z ciętego języka. Wokalistka od początku kariery głośno mówiła, co myśli, zdobywając tym samym grono wielbicieli, jak i krytyków. Wygląda na to, że pierwsza biologiczna córka piosenkarki Lourdes Leon cięty język odziedziczyła po mamie. 24-latka zaskoczyła wszystkich swoimi odpowiedziami na pozostawione pod jej postami na Instagramie komentarze.

Jak można się było spodziewać fani Madonny od razu zauważyli, że Lourdes w końcu założyła Instagrama. Wielu z nich w komentarzach pozostawionych pod jej zdjęciami prosiło o to, by pozdrowiła swoją sławną mamę czy też przekazała jej informacje, np. o tym, by wydała długo zapowiadany zapis trasy koncertowej Madame X Tour na DVD. Takich odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

Lourdes Leon - Instagram

Na stwierdzenie, że jej mama jest legendą, Lourdes odpisała:

- To follnij ją. Jej nick to @madonna, gdybyś nie wiedział.

Inny fan królowej popu napisał pod postem 24-latki, że nie może doczekać się jej debiutanckiego singla. I w tym przypadku młoda gwiazda zaskoczyła swoją odpowiedzią.

- Zaśpiewam na twoim pogrzebie - napisała.

Podobnych komentarzu było więcej. Niektóre z nich były nawet wulgarne. Co ciekawe, Lourdes niedługo później zablokowała możliwość komentowania jej postów. Fani Madonny nie poczuli się jednak obrażeni. Wręcz przeciwnie - uznali, że nazywana pieszczotliwie przez Madonnę Lola odziedziczyła po piosenkarce swój mocny charakterek. 

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!
Najnowsze