Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina idzie w ślady taty. Zobacz, jak śpiewa córka lidera Coldplay

2015-12-20 12:24
Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina idzie w ślady taty. Zobacz, jak śpiewa córka lidera Coldplay
Autor: Fot. Instagram 11-letnia Apple odziedziczyła talent po tacie

Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina idzie w ślady taty. Aktorka pochwaliła się na Instagramie muzycznym talentem swojej córki. Już teraz na ESKA.pl zobacz, jak śpiewa córka lidera Coldplay. Myślicie, że 11-letnia Apple ma szansę powtórzyć sukces taty?

Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina idzie w ślady taty. Chris Martin jest liderem zespołu Coldplay i to najwyraźniej po nim 11-latka odziedziczyła talent muzyczny. Gwyneth Paltrow i Chris Martin mają dwójkę dzieci: córkę Apple i dwa lata młodszego syna Mosesa. Para rozwiodła się w kwietniu 2015 roku. Po rozstaniu muzyk i aktorka utrzymują jednak przyjacielskie relacje. Gwyneth Paltrow wystąpiła nawet gościnnie na najnowszej płycie The Head Full Of Dreams, którą zespół Coldpay wydał 4 grudnia 2015 roku. 

Córka Chrisa Martina idzie w ślady taty

O talencie muzyczno-wokalnym 11-letniej Apple dowiedzieliśmy się z Instagrama Gwyneth Paltrow. Dumna mama udostępniła w serwisie społecznościowym filmik, na którym 11-latka gra na gitarze akustycznej i śpiewa utwór Keegan's Christmas razem z koleżankami z chóru. Jak myślicie, czy córka lidera Coldplay ma szansę zrobić taką karierę jak jej tata?

Best wishes and love to all for a happy holiday 🌲 Film zamieszczony przez użytkownika Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Chris Martin z 11-letnią córką Apple.

Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? The Cure, Korn, Megadeth...

KL

Najnowsze