Gwiazdy

Córka Friza i Wersow ma już rok! Mała Maja jest urocza! Będzie influencerką jak jej rodzice?

Córka Friza i Wersow właśnie skończyła roczek! Mała Maja już od pierwszych dni stała się oczkiem w głowie rodziców i... ulubienicą fanów! Popularna para influencerów chętnie pokazuje w sieci urocze zdjęcia swojej pociechy. Do kogo podobna jest Maja? Może zostanie gwiazdą Internetu, jak jej rodzice?

Spis treści

  1. Friz i Wersow: kim są? Ile mają lat? 
  2. Córka Wersow i Friza ma już rok! 
  3. Mała Maja wiedzie życie jak księżniczka! 

Friz i Wersow: kim są? Ile mają lat? 

Friz (Karol Wiśniewski) i Wersow (Weronika Sowa) to bardzo popularni polscy Youtuberzy. On zaistniał w sieci już w 2010 roku, gdy zaczął zamieszczać na YouTube filmiki, na których relacjonował, jak gra w popularne gry. Następnie, w sierpniu 2018 roku Friz stworzył kanał EKIPA. W skład EKIPY Friza weszła grupa influencerów, którzy zamieszkali w luksusowej wili. Ich codzienność śledziły miliony fanów! 

Jedną z członkiń EKIPY była właśnie Wersow, którą z Karolem Wiśniewskim zaczęło łączyć coś więcej. Niegdyś studentka prawa, postawiła na karierę w mediach społecznościowych. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! 

Ile lat mają Werow i Friz? Oboje urodzili się w 1996 roku, a więc mają po 28 lat. Pomimo dość młodego wieku, influencerzy dorobili się już sporej fortuny! 

Córka Wersow i Friza ma już rok! 

Dokładnie 19 czerwca 2023 roku Weronika Sowa i Karol Wiśniewski powitali na świecie córeczkę, Maję. Szczęśliwi rodzice ogłosili radosną nowinę kilka dni później, w Dzień Ojca. 

Wersow długo ukrywała przed fanami swój stan. Ciążę ogłosiła w dość spektakularny sposób, bo nagrała nowy teledysk, w którym pokazała krągłości. Fani dosłownie oszaleli z radości! 

Gdy Maja, bo takie imię otrzymała ich pociecha, przyszła już na świat, od razu skradła serca internautów. 

Dziewczynka rośnie jak na drożdżach! Wersow i Friz nie ukrywają, że w opiece nad ich córeczką, mają nieocenione wsparcie dziadków. 

Całe szczęście mamy dziadków i z mojej, i z Wery strony, którzy są chętni, a czasem nawet chcą nam zabrać tą naszą córę, bo tak lubią spędzać z nią czas. To jest klucz do tego, by mieć czas dla siebie i raz na jakiś czas pojawić się w takim miejscu - powiedział dumny tata w rozmowie z dziennikarzem "Party" podczas premiery filmu "Akademia Pana Kleksa". 

Chwilę przed 1. urodzinami Karol Wiśniewski pochwali się fanom, że Maja mówi już słowo "tata". Radości nie było końca! 

Mała Maja wiedzie życie jak księżniczka! 

Córka Friza i Wersow od pierwszych swoich dni wiedzie luksusowe życie. Wraz ze znanymi rodzicami mieszka w pięknym domu pod Krakowem. Jeszcze przed narodzinami rodzice zafundowali jej wózek o wartości około 10 tysięcy złotych! Mała Maja od pierwszych miesięcy życia jest także podróżniczką. Rodzice pokazali ją m.in. kąpiącą się w basenie podczas wakacji na Bali. 

Jak wygląda córka Friza i Werow? Jest bardziej podobna do mamy czy do taty? Zobacz w galerii rozczulające zdjęcia małej Mai! 

Wersow już tak nie wygląda. Internauci porównują ją do Dody