Eurowizja 2016: występ Michała Szpaka najpopularniejszy na YouTube ESC

i

Autor: fot. screen z YouTube Eurowizja 2016: występ Michała Szpaka najpopularniejszy na YouTube ESC

Color Of Your Life: Michał Szpak wygrywa Eurowizję 2016 na YouTube! A to dobrze wróży

2016-03-11 15:18

Michał Szpak ma największe szanse wygrać Eurowizję? Występ wokalisty z piosenką Color Of Your Life w kilka dni przekroczył milion wyświetleń na YouTube na oficjalnym kanale konkursu. Tym sposobem Michał Szpak pozostawia w tyle uczestników Eurowizji z innych państw

Eurowizja 2016: Michał Szpak to główny faworyt do wygrania konkursu w Sztokholmie? Taki wniosek można wysunąć na podstawie liczby wyświetleń filmiku z wykonaniem Color Of Your Life na YouTube. Filmik, który w kilka dni od umieszczenia w serwisie przekroczył milion wyświetleń, to najchętniej oglądane nagranie spośród wszystkich dotychczasowych piosenek od tegorocznych uczestników Eurowizji.

>> Eurowizja 2016: Michał Szpak - Color Of Your Life plagiatem? Mamy ekspertyzę!

Michał Szpak wygra Eurowizję 2016?

Popularność Michała Szpaka na kanale Eurovision Song Contest na YouTube można uznać za miłą niespodziankę. Przypomnijmy, że faworytem w zakładach bukmacherskich pozostaje Szwecja. Od czasu rozstrzygnięcia krajowych eliminacji Polska plasuje się w okolicach 5-10 miejsca. Pamiętajmy jednak, że planem minimum dla Michała Szpaka jest najpierw sukces w półfinale konkursu. Biorąc jednak pod uwagę aktualną pozycję reprezentanta Polski w poszczególnych rankingach, to nie powinno być z tym większego problemu.

>> Michał Szpak: nie jadę na żadną Eurowizję! Fani Margaret dopięli swego?

Jak oceniacie szanse na zwycięstwo Michała Szpaka w Eurowizji 2016?

RC