Coldplay - Adventure of a Lifetime: teledysk z małpami! Planeta Małp w klipie

2015-11-27 12:07
Coldplay jako małpy
Autor: fot. YouTube/Coldplay Official Coldplay - Adventure of a Lifetime: teledysk z małpami! Planeta Małp w klipie

Teledysk do Adventure Of A Lifetime przedstawia tańczące małpy w rytm piosenki, która zwiastuje płytę A Head Full Of Dreams. Klip został nakręcony techniką, którą używano przy produkcji filmu Planeta Małp. Zobacz go już teraz na Eska.pl!

Teledysk z małpami według zapowiedzi zespołu pojawił się w sieci, 27 listopada 2015 roku. Nowa piosenka Coldplay jest zapowiedzią siódmego studyjnego albumu. Płyta A Head Full Of Dreams w regularnej sprzedaży pojawi się tydzień po premierze nietypowego wideo. Teledysk do Adventure Of A Lifetime przedstawia losy małp, w które wcielają się członkowie grupy. Nigdy wcześniej, Chris Martin nie wystąpił w takiej roli!

Teledysk z małpami

Utworem "Adventure of A Lifetime" grupa Coldplay zapowiada album "A Head Full Of Dreams", który ukaże się 4 grudnia 2015 roku. Zespół właśnie opublikował teledysk do pierwszego singla! Widzimy w nim członków zespołu wcielających się w małpy! Zostało to zrealizowane przy pomocy techniki, którą wykorzystano przy produkcji filmu "Planeta Małp". Czegoś takiego w muzyce jeszcze nie było! 

Teledysk Coldplay - jak powstał?

Zastanawiacie się pewnie, jak to jest możliwe, że zespół wcielił się w małpy? Otóż to wszystko za sprawą technologi "motion capture", która do tej pory była wykorzystywana w grach i w filmach. Chodzi tutaj o trójwymiarowe przechwytywanie ruchów aktorów, które są zapisywane przez komputer. Z kolei w teledysku została wykorzystana metoda "performance capture", która poza ruchem ciała przechwytuje również mimikę aktora. Zobaczcie fragment pracy nad teledyskiem, a już wkrótce opublikujemy tutaj całość!

 

Przypominamy, że płyta Coldplay "A Head Full Of Dreams" ukaże się już 4 grudnia! Sprawdźcie tracklistę i fragmenty piosenek na Eska.pl! Dodajmy, że zespół wybiera się w trasę koncertową i ciekawe, czy na scenie pojawią się jako małpy? :)

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze