Cody Simpson w Polsce: co zaśpiewa? Sprawdźcie, czy nowa piosenka Thotful będzie na setliście [VIDEO]

2015-04-09 14:35
Cody Simpson - zdjęcie z Facebooka
Autor: print screen Facebook Cody Simpson podczas jednego z koncertów

Cody Simpson w Polsce 2015: jakie piosenki zaśpiewa Cody Simpson podczas pierwszego koncertu w Polsce? Czy w setliście koncertu Cody Simpsona w Warszawie znajdzie się najnowszy utwór Thotful? Lista utworów i nowy kawałek Cody Simpsona do sprawdzenia na ESKA.pl 

Koncert Cody Simpsona w Polsce to jeden z pierwszych popowych koncertów koncertowego sezonu wiosna / lato 2015 w naszym kraju. Cody Simpson w Warszawie - kiedy odbędzie się występ australijskiego piosenkarza? Cody Simpson wystąpi przed polską publicznością w klubie Palladium 1 maja 2015 roku. Bilety na występ do kupienia m.in. na stronie prestigemjm.com. Jednak zanim wykupicie wejściówki na koncert warto sprawdzić, jakie piosenki Cody Simpson zaśpiewa podczas występu w Polsce. Poniżej prezentujemy przykładową setlistę. Wymienione poniżej utwory często są śpiewane przez Simpsona na koncertach. 

Cody Simpson w Polsce 2015 - setlista:

- iYiYi
- Wish U Were Here
- Paradise
- Pretty Brown Eyes
- All Day
- Got Me Good
- On My Mind
- La Da Dee

Przypomnijmy, że Cody Simpson przygotowuje się do wydania pierwszego longplaya pt. Free. Prawdopodobnie podczas koncerty w Polsce Cody Simpson skupi się na promowaniu nowego materiału muzycznego właśnie z tej płyty. Prawdopodobnie na setliście znajdzie się opublikowana ostatnio piosenka Thotful (do odsłuchania poniżej). 

>>>One Direction: Zayn Malik i pozostali członkowie 1D na wojennej ścieżce? 

>>>>Brzydcy i Wściekli - parodia Szybkich i Wściekłych nowym hitem YouTube

Cody Simpson w utworze Thotful:

>>> Played - trzymający w napięciu serial. Oglądajcie za darmo na eskaGO

deri

Najnowsze