Cody Simpson w Polsce 2015: kto supportem? Kim jest Jackson Harris, który wystąpi przed gwiazdą? [VIDEO]

2015-03-18 14:57
Jackson Harris - w klipie Go Crazy
Autor: print screen youtube Jackson Harris - to on wystąpi przed Cody Simpsonem

Cody Simpson w Polsce zagra 1 maja w warszawskim klubie Palladium. Organizatorzy koncertu podali nazwisko artysty, który wystąpi jako support przed koncertem Cody Simpsona w Polsce. Będzie to Jackson Harris. Informacje na temat koncertu Cody Simpsona w Polsce znajdziecie na ESKA.pl. Kim jest Jackson Harris? Sprawdź już teraz

Jackson Harris wystąpi jako support przed koncertem Cody Simpsona w Polsce. Przypomnijmy, że Cody Simpson zagra w warszawskim klubie Palladium 1 maja 2015 roku. Kim jest Jackson Harris? To kolega Cody Simpsona, który podobnie jak on jest u progu swojej muzycznej kariery. Jackson Harris rozpoczął swą karierę od nagrywania coverów. Jego wersja utworu Empire State Of Mind dostępna na YouTube zaliczyła około 200 tys. odsłon. Jackson Harris w swoim dorobku muzycznym ma kilka EP-ek, sześć singli i kilkanaście udanych coverów. Jednym z ostatnich jest cover piosenki Rihanny, Kanye Westa i Paula McCartneya - FourFiveSeconds (do odsłuchania poniżej artykułu).

>>>>Jak bezpiecznie oglądać zaćmienie Słońca 20 marca 2015? Zobacz, jak i o której zaćmienie Słońca w Polsce

>>>>Kiedy wiosna 2015? Już niebawem. Jesteście gotowi na pierwszy dzień wiosny?

Dwa najbardziej popularne single Harrisa to powstałe w 2014 roku utwory Miss Me i Life Through A Lens. Bilety na koncert Cody Simpsona z supportem Jacksona Harrisa są jeszcze w sprzedaży. Ich cena to 165 zł. Wejściówki można kupić przez internet na stronach eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl lub w sprzedaży bezpośredniej w salonach EMPIK na terenie całego kraju. 

Jackson Harris w teledysku Go Crazy:

 

 

>>>>Serial Played za darmo i online do obejrzenia na eskaGO

Serial sensacyjny Played - wszystkie sezony dostępne online na eskaGO:

deri

Najnowsze