Cody Simpson - New Problems: teledysk. Nową piosenkę Cody'ego usłyszymy na koncercie 2015 w Warszawie? [VIDEO]

2015-03-04 15:54
Cody Simpson
Autor: fot. YouTube Cody Simpson

Teledysk Cody'ego Simpsona do New Problems premierowo przed koncertem w Polsce to znak, że wokalista doda kawałek do swojej setlisty? Zobaczcie nowy teledysk Cody'ego Simpsona i sprawdźcie, co zaśpiewa w Warszawie już w maju 2015 roku. Kto wie, może na scenie będą towarzyszyć mu dziewczyny z wideo do New Problems!

Teledysk Cody'ego Simpsona do New Problems zaliczył premierę na YouTube na początku marca 2015 roku. Wideo do New Problems - nowej piosenki Cody'ego Simpsona -  promuje nadchodzący trzeci krążek w karierze wokalisty najprawdopodobniej zatytułowany Free. Premiera wideo do New Problems Cody'ego Simpsona przed koncertem artysty w Polsce to prawie pewnik, że na koncertowej setliście nie zabraknie tego kawałka. Co jeszcze zaśpiewa Cody Simpson w Warszawie 1 maja 2015 roku? Fani mogą spodziewać się też hitów z albumów Paradise i Surfers Paradise.

Kto wie, może Cody'emu na scenie będą towarzyszyć dziewczyny z wideo do New Problems. Tych w teledysku nie brakuje. Nic dziwnego, chłopak z gitarą - na dodatek z Australii - zawsze będzie zwracał uwagę pań, prawda drogie Eskowiczki?

TANIEC Z GWIAZDAMI 2015, uczestnicy: Pełna lista i zdjęcia! Kim są nowi uczestnicy Dancing With The Stars?

Koncert Cody'ego Simpsona w Polsce w warszawskim Palladium będzie pierwszą wizytą gwiazdy w naszym kraju. Bilety kosztują 165 zł.

JB

Najnowsze