Cody Simpson - Flower: nowa piosenka. Posłuchaj nowego singla Cody Simpsona na ESKA.pl [AUDIO]

2015-02-05 15:07
Cody Simpson
Autor: print screen Instagram Cody Simpson

Cody Simpson: Flower to nowy utwór młodego i zdolnego wokalisty, który zwiastuje nadejście nowej płyty. Piosenka Flower w wykonaniu Cody Simpsona do odsłuchania na ESKA.pl 

Cody Simpson w nowym utworze - Flower. Nowy utwór Simpsona zadebiutował w sieci 4 lutego 2015 roku. Kawałek Flower to prosta piosenka o uczuciu, które mimo odrzucenia nie traci na sile. Kawałek ma prostą melodię, a wokal Simpsona wzbogaca jedynie dźwięk gitary. Nowa piosenka Cody Simpsona ma szansę na tytuł hit lata 2015 - utwór świetnie wpasuje się w wakacyjne klimaty. Sam Cody Simpson wyznał, że piosenka Flower była inspirowana muzyką tworzoną m.in. przez Boba Dylana czy Neila Younga. 

>>>Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub! Szczegóły ceremonii!!!

>>>>Wolf Alice - kim są nowi artyści OWF 2015?

Cody Simpson przygotowuje się do wydania pierwszego longplaya. Do tej pory młody wokalista może pochwalić się dwiema EP-kami i współpracą z takimi artystami jak Justin Bieber, Flo Rida, Greyson Chance. Zagraniczne portale muzyczne sugerują, że pierwsza solowa płyta Simpsona ukaże się w 2015 roku, a utwór Flower jest jej pierwszym singlem. O tym jak powstawał utwór możecie przekonać się poniżej. Cody umieścił na Instagramie nagranie z motywem muzycznym z nowej piosenki: 

Jet lag blues.. Film zamieszczony przez użytkownika Cody Simpson (@codysimpson)

deri

Najnowsze