Codependency - Honorata Skarbek oczarowała fanów nowym materiałem! [WIDEO]

2019-11-16 11:16
Codependency - Honorata Skarbek oczarowała fanów nowym materiałem! [WIDEO]
Autor: Codependency - Honorata Skarbek / OKŁADKA EP Codependency - Honorata Skarbek oczarowała fanów nowym materiałem! [WIDEO]

Codependency - nowy minialbum Honoraty Skarbek już dostępny! Premiera krążka miała miejsce 8 listopada i od tamtego czasu w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na jego temat. To swego rodzaju osobisty pamiętnik gwiazdy, za sprawą którego rozlicza się ze swoją przeszłością. Sprawdźcie więcej szczegółów - na ESKA.pl!

Codependency to pierwszy minialbum wydany przez Honoratę, w którym umieściła pięć bardzo osobistych utworów, wszystkie napisane są przez artystkę w języku angielskim, dlatego ich tytuły to Desire, Ego, Falling, 5AM oraz Forgiveness. Honorata brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek wraz ze swoimi producentami. Współpracowała m.in. z Konradem Żyrkiem (Shdow), Jonatanem Chmielewskim (Miyo) i Szymonem Frąckowiakiem (Open'air). Jedna kompozycja to efekt wspólnej pracy z wokalistką Małgorzatą Uściłowską (Lanberry), która pomagała przy pisaniu tekstu oraz melodii. Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. EP-ka jest zarazem namiętna i mroczna, a także burzliwa i kojąca.

Nowa płyta Honoraty Skarbek to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które artystka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi to jej najbardziej osobisty projekt muzyczny w życiu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze