Coachella 2018: Beyonce rzuciła fanów na kolana! Ten występ przejdzie do historii

2018-04-15 22:17
Coachella 2018: Beyonce rzuciła fanów na kolana! Ten występ przejdzie do historii
Autor: screen instagram.com/beyonce screen instagram.com

Coachella 2018: Beyonce dała z siebie naprawdę wszystko! Występ wokalistki na tegorocznym festiwalu z pewnością zapisze się na kartach muzycznej historii. Co się działo?

Coachella 2018: Beyonce kolejny raz udowodniła, że jest prawdziwą królową muzyki pop. Szczęściarze, którzy mieli okazję widzieć koncert Beyonce na żywo, na pewno zapamiętają go naprawdę na długo. Długie godziny przygotowań, które artystka spędziła przed tegoroczną Coachellą, rzeczywiście się opłaciły. Sprawdź, jakie show zaprezentowała Beyonce podczas festiwalu!

Coachella 2018: koncert Beyonce przejdzie do historii!

W zeszłym roku Beyonce była zmuszona odwołać swój koncert - występ na festiwalu uniemożliwiła jej zaawansowana ciąża. Artystka bardzo mocno przeżyła fakt, że zawiodła swoich fanów i postanowiła im to wynagrodzić. I rzeczywiście - naprawdę warto było czekać! Show Beyonce na Coachelli 2018 pokazał, że gwiazda nie rzuca słów na wiatr.

Beyonce i Jay-Z - płyta już gotowa! Oto dowody

Autor: brak danych

  Beyonce i Jay-Z - płyta już gotowa i można się spodziewać, że wkrótce będzie miała swoją premierę. Tak przynajmniej wynika z doniesień, które co chwilę pojawiają się w serwisach społecznościowych. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Beyonce nagrała sześć now

Koncert rozpoczął się 14 kwietnia ok. 23:30 lokalnego czasu, Beyonce wkroczyła na scenę w kostiumie, w którym wyglądała jak egipska bogini. Piosenkarka otworzyła swój długo oczekiwany występ orkiestrową wersją swojego przeboju Crazy in Love, a następnie wykonała utwór Lift Every Voice and Sing. Przez niemal dwie godziny Beyonce ujawniała jedną niespodziankę za drugą. Artystka zaprezentowała także hołd dla Niny Simone, zaśpiewała również Deja Vu ze swoim mężem, Jayem-Z i tańczyła z siostrą Solange.

Jednak jedną z największych niespodzianek było pojawienie się na scenie członkiń... Destiny's Child, zespołu, w którym Beyonce zaczynała swoją karierę. Kelly Rowland i Michelle Williams razem z Beyonce zaśpiewały kilka starych hitów, w tym Say My Name.

W show wzięło udział ponad 100 tancerzy, a sama wokalistka kilkukrotnie zmieniała stroje. Po Beyonce można było spodziewać się wiele, ale nikt chyba nie spodziewał się aż tyle!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze